×

רוצים להיפטר מאקנה אחת ולתמיד - ולקבל ייעוץ ואבחון בקליניקה ללא עלות?

השאירו פרטים כאן

היא מחזירה את החיוך לפנים: עם יותר מ-50 אלף מטופלים שכבר שכחו שסבלו מאקנה, לא פלא שקוראים לה "הקוסמת"…

אקנה, חצ'קונים, חטטים, פיצה פייס… כל מי שסובל מהפצעים האיומים בפנים מכיר את הקשיים וההרגשה הנוראה בכל פעם שמביטים במראה. ממשחות מייבשות ותרופות, דרך שינויים תזונתיים ועד לטיפול במחטים כואבים והכל בשילוב חומרים כימיים, מי שסובל מוכן לנסות הכל… אבל מהיום נראה שאין בכך צורך. יש טיפול מותאם אישית וטבעי לאקנה שכבר עבד עבור עשרות אלפי ישראלים, מנערות ונערים ועד למבוגרים. יצאנו לבדוק למי כל מי שסבל מאקנה קורא "הקוסמת" ועל שום מה.
(שנה גודל)
רבקה זיידה - המומחית לטיפולי אקנה ופצעים בפנים
השיטה שלה תחזיר לילד שלך את החיוך לפנים

לפי אתר דוקטורס, כ-85% מהצעירים סובלים מאקנה – וגם אצל מבוגרים מדובר בבעיה נפוצה. הנתון הזה מלמד אותנו שאנחנו או  הילד שלנו לא לבד בבעיה… אבל צרת רבים זו רק חצי נחמה. יש את אלה שאומרים "מה הסיפור, זה רק פצעונים וזה יעבור" אבל לא רק בגיל ההתבגרות אלא גם בגילאים מבוגרים האקנה היא ממש לא רק בעיה אסתטית. 

לאקנה השפעות רבות גם על הביטחון וההגשמה העצמיים. המצב האסתטי משפיע רבות על המצב הרגשי, וגורם לסובלים להימנע ממפגשים חברתיים, פעילויות מסוימות (ים, בריכה, מקומות מוארים), קשרים רומנטיים ובמקרים החמורים גם מעבודה. 

 

כעוצמתה של הבעיה כך גם מבחר "הפתרונות"…אבל האם הם באמת עובדים?

כמו בהרבה תחומים אחרים בחיינו גם במקרה של אקנה, ככל שהבעיה גדולה יותר ומשמעותית יותר עבור הסובל כך גם היצע הפתרונות גדול יותר. לאקנה יש לא מעט פתרונות שניתן לסווג אותם על פי קטגוריות ואת רובם מנסים כולם… ורק אז חבוטים ומיואשים, מגיעים אל "הקוסמת".

משחות – אף משחה לא באמת עובדת על הבלוטות (לעומק). לכן, אחרי טיפול של בין 3-6 חודשים הדלקת מתחילה בצורה הדרגתית להתפשט שוב. אין ירידה לעומק ואין טיפול נכון מהשורש בבלוטות החלב – הן בריקון והן בהקטנה ובאיזון לאורך זמן.

תרופות – לטיפול תרופתי יש תופעות לוואי שדורשות הסתגלות והתאמה לאורך זמן. הן משפיעות על איכות החיים ומגבילות את המטופל. בנוסף, הן עלולות לגרום נזק לגוף (לכבד למשל), החומרים הכימיים מדכאים את מערכת העצבים והמטופלים חשים דיכאון, עצבנות ותסמינים נוספים. לאחר המאמץ הרב פעמים רבות יש הישנות של הדלקת. 

קוסמטיקאית-  טיפולי פנים הם טובים לניקיון הכללי של העור, אך פעמים רבות הטיפולים הקוסמטיים המקובלים גורמים נזק בהיותם פולשניים, ועלולים להותיר צלקות על העור.

22 שנה שהיא עושה רק את זה ועושה את זה הכי טוב בארץ. 

"הטיפול המהפכני הזה באמת יכול לעבוד עבור כולם", מסבירה לנו רבקה. "זה נבחר בנפרד עבור כל אחד, בהתאם לסוג הבעיה. יש לי לקוחות בכל הגילאים, גברים ונשים כאחד, כולל ילדים בני 9 עם אקנה, נשים הורמונליות בנות 30 ומעלה, לאחר טיפולי פוריות או הפסקות למניעת הריון. יש לי גם לקוחות ולקוחות בשנות ה-40 וה-50 לחייהם. יש הסובלים מאקנה קשה בפנים, כאלו שהבעיה אצלם מתרכזת באזורים אחרים – החזה, הגב או אפילו הישבן. הטיפול שלי מתאים לכולם וזה באמת משנה חיים". עד היום, הטיפול שלה עזר ליותר מ-50,000 מטופלים לרפא פצעים ולהשיג את העור החלק עליו חלמו.

הקליניקה והמעבדה של רבקה זיידה
הקליניקה והמעבדה של רבקה זיידה בבני ברק

הטיפול הוא טיפול טבעי, ללא תרופות, כך שלא נגרם נזק לגוף ולא חווים תופעות לוואי. בנוסף, הוא ניתן ללא מגע יד אדם, ללא לחיצות, והוא לא כואב. לטיפול יש 92% הצלחה

בטווח של 22 שנות ניסיון! הוא מותאם אישית לכל מטופל, מרמת המינונים של החומרים בבית ועד לטיפול בקליניקה. בנוסף הטיפול כולל שימוש במכשיר פוטותרפיה היחיד בישראל שיש לו  גלי אור שונים שמטפלים בדלקת האקנה, יוצרים תהליכים של חידוש בעור ומטשטשים כתמי פוסט אקנה.

לסיכום: אם גם אתם התייאשתם מכל הטיפולים המוצעים, עכשיו יש לכם הזדמנות לגיים צ'יינג'ר אמיתי באבחון חינם במעבדות רבקה זיידה.

רוצים להיפטר מאקנה אחת ולתמיד - ולקבל ייעוץ ואבחון בקליניקה ללא עלות?

השאירו פרטים כאן

– דף זה אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה כלשהי של מחלה.
– התוצאות עשויות להשתנות וייתכן והתוצאות אינן מייצגות או עשויות להיות מדוייקות
– מידע זה אינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככזה

דילוג לתוכן