×

רוצים להקפיץ את רמת האנגלית שלכם ולפתוח את הדלת לעולם שלם של משרות?

מלאו את הפרטים הבאים:

"לא חשבתי שזה יקרה, אבל תוך חודשים ספורים הפסקתי לדלג על מודעות דרושים שמבקשות 'אנגלית ברמה גבוהה'"

הם מוותרים מראש על בקשות להעלאה, קידום, שליחות לחו"ל ולפעמים אפילו על מסלול קריירה שלם • עבור עשרות אלפי ישראלים יש 'חור שחור' בקריירה שעוצר אותם מהשלב הבא: רמת האנגלית • ב"ברלינגטון אינגליש", רשת לימודי האנגלית הגדולה בישראל, טוענים כי פיתחו שיטה שמאפשרת להיחלץ מהמלכוד הזה – ולהקפיץ את רמת האנגלית תוך מספר חודשים • הסוד: "טיסה לחו"ל" ל-80 דקות פעמיים בשבוע • יצאנו לבדוק
(שנה גודל)
לימודי אנגלית
איך הפכה האנגלית למחסום בשוק העבודה הישראלי?

"נדרשת אנגלית ברמה גבוהה" או חס וחלילה "אנגלית ברמת שפת אם", הן המילים שהכי מפחידות מאות אלפי ישראלים שמחפשים עבודה.
הסיבה היא שבעידן שבו המילים האלו מופיעות כמעט בכל מודעת דרושים, חוסר שליטה בשפה יכולה לסגור לא מעט דלתות, לעצור קידום, ואפילו לעלות במסלול קריירה שלם שעליו חלמנו מילדות.

למעשה, הבעיה חמורה עד כדי כך שפעמים רבות המועמדים אפילו מוותרים מראש ולא שולחים בכלל קורות חיים למשרות שדורשות אנגלית, למרות שהם דווקא עומדים בכל שאר הדרישות.

מדברים על הבעיה

"המכשול הגדול של ישראלים באנגלית הוא קודם כל בדיבור", אומרת נציגת "ברלינגטון אינגליש", הרשת הגדולה בישראל ללימודי אנגלית, "חלק גדול מהם לא מצליחים להוציא משפט מהפה בלי טעויות מביכות, בסגנון של כמה מהפוליטיקאים המפורסמים שנתפסו במצלמה לאחרונה. הטעויות האלו גורמות להם חוסר ביטחון מוחלט בשפה, שמגיע לכך שבסיטואציות שדורשות אנגלית הם פשוט שותקים. על המחשבה להציג פרזנטציה באנגלית או להגיש מועמדות למשרות שדורשות אנגלית ברמה טובה, בכלל אין מה לדבר".  

"הגעתי לארה"ב לטיול והרגשתי שאני מדבר שוטף. זו הרגשה מדהימה"


בברלינגטון אינגליש פיתחו שיטה ייחודית שנועדה להתמודד עם הבעיה הספציפית הזו של הישראלים. "חשבת פעם למה כל מי שעובר לחו"ל לומד את השפה המקומית תוך זמן קצר יחסית, אפילו אם הוא לא ייקח שיעורים מסודרים?", אומרים בברלינגטון אינגליש. "התשובה היא כי הסוד ללימוד שפה הוא חשיפה ושימוש. זו הסיבה שילדים לומדים שפה מהר, בלי שאף אחד ילמד אותם כללי דקדוק בצורה מסודרת. אף אחד לא מלמד ילד איך לשאול שאלה, ובכל זאת, הם פשוט לומדים משמיעה. זו גם השיטה שלנו – אנחנו בעצם 'מטיסים' אותך לחו"ל כל שבוע ל-80 דקות".

 "טיסה נעימה" כל שבוע

כשבברלינגטון אינגליש אומרים שהם מטיסים את הלקוחות שלהם לחו"ל, הכוונה היא כמובן לא לטיסה אמיתית, אלא ללימודים עם מורה – פרונטלית בכיתה או בזום, שבהם הכל נעשה באנגלית. לדבריהם, הלימוד עם המורה הוא 'הקלף המנצח' בלימודי שפה, מכיוון שהוא מאפשר לתלמידים להתמודד עם הבעיה האמיתית – חוסר הביטחון לדבר מול אנשים אחרים. "כשאתה נמצא בכיתה שבה כולם ברמה שלך, אתה לא מפחד לעשות טעויות. אתה יודע שאתה במקום בטוח ושהמורה ייתן לך יחס אישי ויתקן אותך – ורק ככה לומדים".

 

"מרגיש כמו שיעור פרטי, רק יותר כיף. התוכנה מעולה"

סליחה, אבל כולם לומדים שפות באפליקציה, אז למה צריך את השיטה 'המיושנת' של מורה? 

"השיטה שלנו היא היברידית – יש לנו אפליקציה מעולה שבה התלמידים מתרגלים את החומר שנלמד בשיעור הפרונטלי ועוד הרבה מעבר.
האפליקציה הזו עושה קסמים של ממש: התלמידים מקליטים את עצמם מדברים כדי לתרגל את אוצר המילים הנדרש לפני כל שיעור, ומקבלים משוב וציון בהתאם להגייה הנכונה. בנוסף, האפליקציה מותאמת אישית לכל תלמיד ומכילה תכנים שמתאימים לו ולתחום העיסוק שלו.
כך למשל אם אתה מעוניין באנגלית משפטית, או שאתה דייל אוויר או אפילו סתם תייר שאוהב לטייל – יש תכנים מיוחדים לכל מקצוע או מסלול קריירה, כך שתוכל לתרגל ספציפית מילים מעולם התוכן של הקריירה שלך ולהתמקצע בו.
בנוסף, התלמידים יכולים לנהל דו-שיח עם האפליקציה. למשל, אפשר לשחק סיטואציה מחיי היום יום כמו קניות בסופר בחו"ל או בידוק בשדה התעופה, כאשר התלמיד מדבר כצד א' והאפליקציה עונה כצד ב' – לנהל שיחה של ממש – ולקבל עליה משוב. 

מה קורה אם יש אילוצים ומפספסים שיעור? מפסידים את החומר? 

"ממש לא. השיטה של ברלינגטון אינגליש בנויה בצורה כזו שכל שיעור מבוסס על נושא ידוע מראש ומכיל חומר בפני עצמו. נושא השיעורים מופיע באפליקציה וכל תלמיד יכול להשתבץ לשיעור בנושא שמעניין אותו, ובמועד שמתאים לו – ממש כמו בחדרי כושר. השיעורים מאוד גמישים ככה שתמיד קיימות אופציות לשיבוץ עצמי במועד אחר במידה ולא התאפשר לתלמיד להצטרף לשיעור במועד המקורי שבחר". 

נשמע מעניין, אבל בינינו, בשביל מה בכלל צריך לטרוח ללמוד אנגלית בעידן ה-AI שבו אפשר לתרגם הכל בלחיצת כפתור? 

"קודם כל כדאי שתשים לב שאמרת AI באנגלית (צוחקת). אבל ברצינות, המיומנות הכי חשובה באנגלית היא הדיבור – ובזה אף רובוט לא יוכל לעזור לך. אם אתה צריך להציג מצגת בעבודה, מי יעשה את זה במקומך? ואם ראיון העבודה הוא באנגלית, לא תוכל לתרגם אותו בגוגל טרנסלייט. בשורה התחתונה, חייבים לדעת לדבר באנגלית".

משכנע. אז מה צריך לעשות כדי להתחיל לדבר אנגלית בלי לפחד מטעויות מביכות? 

"משאירים לנו פרטים כאן למטה, ונציג שלנו יחזור אליכם ויתפור לכם את חליפת האנגלית המושלמת".

מעוניינים להקפיץ את רמת האנגלית שלכם ולפתוח את הדלת לעולם שלם של משרות?

השאירו פרטים כאן:

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם תוך זמן קצר לקביעת אבחון וסריקה ממוחשבת ללא עלות!

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם תוך זמן קצר לקביעת אבחון וסריקה ממוחשבת ללא עלות!

דילוג לתוכן