×

רוצים להצטרף לעשרות אלפי הישראלים שכבר נגאלו לצמיתות מהטחורים?

השאירו פרטים כאן ונציג Pilefixx יחזור אליכם בהקדם

אמרו לכם שניתוח הוא "הפתרון היחיד" לטחורים? הכירו את התכשיר שהחזיר לעשרות אלפי ישראלים את החיים. בדקתי

אחרי שנים של סבל מטחורים במהלכן ניסינו תכשירים מכל הבא ליד בתקווה להקל (ולו במעט) את הסבל הנוראי ואפילו התחלתי לחשוב על ניתוח – נראה שהגיעה התשובה שכולם ציפו לה: היא טבעית, אפקטיבית באופן מפתיע כבר תוך כמה ימים, פותרת את הבעיה מהשורש ולצמיתות, והצילה את חייהם של עשרות אלפי ישראלים. הכירו את המוצר המהפכני שמביא הרבה אושר לסובלים מטחורים
(שנה גודל)
פתרון לטחורים
טחורים. כ-10 אחוזים מהאוכלוסייה הבוגרת סובלת באופן כרוני מהמחלה

אני אתחיל דווקא מהחלק המתסכל של הסיפור שלי. ניסיתי המון משחות לטחורים. באמת, לא נראה לי שיש עוד מישהו שהתנסה בכל כך הרבה תכשירים שמבטיחים עולם ומלואו. תכלס, התאכזבתי פעם אחר פעם. גם אם היתה הקלה קטנה, הכאב חזר אחרי זמן קצר. אז התחלתי להשלים עם העובדה שכנראה אהיה חייב לעבור ניתוח. ועכשיו בואו, זה לא שהיה לי ברירה אחרת, אבל ניתוח לטחורים זה גיהנום שאין כדוגמתו, כזה שמרוקן מתוכן את המשמעות "ניתוח". או כמו שעמוס עוז אמר פעם, פצע לא מרפאים במקל .. 

משיטוט בפורומים בריאות ראיתי כמויות גדולות מדי של סובלים מטחורים שעברו ניתוח לכריתת הטחורים שסיפרו על כאבי תופת שבאו בגלים במשך מספר חודשים (!), תחושה תמידית של צריבה בפי הטבעת עם צורך מדומה ללכת שוב לשירותים, יציאות שעומדות על הקצה ללא תחושת התרוקנות מלאה, יציאות תכופות לשתן (לפחות פי 2 מהרגיל), הפרשות שמקורן לא ברור, ולעיתים טפטוף דם במהלך היציאות. 

אני את ההחלטה שלי קיבלתי. ניתוח אני לא עושה, ויהי מה

בקיצור, את ההחלטה שלי כבר קיבלתי – לא משנה מה, ניתוח אני לא עושה. אני מוכן לעשות גלגולי שלג, לאכול כל היום רק ירקות מעוכים, לשתות שיקויים ולהיווכח שפלסבו זה לחלשים, לפשוט את הרגל בשביל לקנות את כל התכשירים הטבעיים, השונים והמשונים – והעיקר שלא איאלץ ליפול לצרה הזאת. ניתוח לטחורים.  

כל שאני מספר כאן זה תיאור מדויק של מה שעבר עליי במשך יותר מעשר שנים. מ-2011 ועד לאחרונה. "סחבתי" את הטחורים איתי לכל מקום וניסיתי כל כך הרבה דברים שאני פשוט חוסך מכם. כן, חלק מהפתרונות המופרכים כוללים תיאורים מביכים ..

זהו, לא אלאה אתכם בפרטים. בשורה התחתונה הכול השתנה כשחבר סיפר לי שהוא ראה פרסום באינטרנט על תכשיר בשם "פיילפיקס". אתם כבר יודעים מה אמרתי לעצמי – אין לי מה להפסיד. כולנו הרי היינו שם. למרות הציניות שלנו ביומיום, כשזה מגיע לפתרון לטחורים אנחנו פשוט חוטפים מכל הבא ליד. אין מקום לספק, פשוט מנסים. ושופכים סתם כסף. נו, אז גם אני אמרתי – ננסה, מה יקרה.

אבל לא. זה לא היה עוד מוצר נכלולי. השיפור עם פיילפיקס היה הדרגתי, הדימום הפסיק אחרי שבוע, הכאב חלף לגמרי אחרי כמה שבועות ולאט לאט הנפיחות פשוט נעלמה. התקשרתי לחבר ואמרתי לו: שומע? המוצר שהמלצת עליו לי עליו פשוט עובד. הייתי בשוק. עכשיו הטחורים פשוט עברו ואין הרגשה משכרת יותר טובה מזה.

החברה שמוכיחה שטחורים זו לא גזירת גורל

פיילפיקס תוכיח לכם שהיא היא בדיוק מה שחיפשתם, בלי לדעת שזה מה שחיפשתם. אחרי שנות מחקר, נרקחה משחה בשם Pilefixx (פיילפיקס) המביאה הקלה משמעותית וארוכת טווח, והוכחה כיעילה במיוחד לנשים לאחר לידה, ולטחורים חיצוניים ופנימיים.

פיילפיקס, שעברה את הבקרה הקפדנית של משרד הבריאות הישראלי,  מכילה חומרים טבעיים כגון חומצות, שמנים וצמחים, ומשתמש ביכולותיהם הרפואיות כדי לספק הקלה והרגעה מאי הנוחות באזור הפגוע. קרם לטחורים של Pilefixx מרגיע ומקל את אי הנוחות באזור הפגוע על ידי שימוש בחומרים ייעודיים להפחתת הלחץ על אזור פי הטבעת, סיוע לעור ושיקום האזור שנפגע.

אבל במה פיילפיקס שונה מכולם? כולם מבטיחים "פתרון קסם" ..

אחרי שימוש אחד בלבד בפיילפיקס כבר תרגישו הקלה משמעותית בהתסמינים הנלווים לטחורים – נפיחות, גירוי וצריבה וכאבים טורדניים. בשימוש יומיומי, פעמיים ביום, מושגת הקלה מתמשכת בתסמינים.

אחד היתרונות הבולטים של התכשיר הוא התחושה שהוא מותיר על העור: בניגוד לתכשירים אחרים הקיימים בשוק, התכשיר אינו מותיר תחושת שמנוניות או דביקות, ולכן ניתן לשימוש בכל שעות היום. כמו כן, התכשיר אינו מכתים את הבגדים. שימוש עקבי בתכשיר יביא, בסופו של דבר, לטיפול הדרגתי בבעיה – גם במקרה של דימומים, כאבים קשים וקשיים בהליכה ובישיבה.

טיפול מומלץ לטחורים
פיילפיקס. נותנת מענה פרטני לבעיית הטחורים

בפיילפיקס מוכיחים שלפעמים חלומות מתגשמים

המשחה היא פרי תוצרת "דובי קר", המייצרת תכשירים ייחודיים באיכות גבוהה העומדים בכל התקנות הנדרשות של משרד הבריאות. כל המוצרים מיוצרים תוך ליווי מלא של כימאים מהשורה הראשונה אשר רוקחים את הנוסחאות האולטימטיביות שיוצרת מוצרים המביאים לתוצאות מהירות ומספקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר.

לסיכום: אם סבלתם שנים מטחורים ועד עכשיו 'הפכתם' את העולם כדי למצוא איזשהו פתרון שישים סוף לכאבים שלכם, עכשיו אתם יודעים: פיילפיקס זה התכשיר שחיפשתם כל השנים, והוא שפשוט ייגאל אתכם מהכאבים במהירות וביעילות שלא תיאמן. אז לכו תבדקו, זה מציל חיים. בהצלחה!

הצטרפו לעשרות אלפי לקוחות פיילפיקס שחייהם שבו אליהם בחזרה

השאירו פרטים כאן ונציג "דובי קר" יחזור אליכם בהקדם

– דף זה אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה כלשהי של מחלה.
– התוצאות עשויות להשתנות וייתכן והתוצאות אינן מייצגות או עשויות להיות מדוייקות.
– מידע זה אינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככזה.

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם תוך זמן קצר לקביעת אבחון וסריקה ממוחשבת ללא עלות!

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם תוך זמן קצר לקביעת אבחון וסריקה ממוחשבת ללא עלות!

דילוג לתוכן