סגור

לבדיקה של התיק הביטוחי וללא עלות. השאירו פרטיכם כאן:

הכירו את האיש שיעשה לכם סדר בביטוחי הבריאות שאתם צריכים

איך שלא נברח מזה, העובדות מדברות בעד עצמן. 1 מתוך 3 ישראלים יחלה בסרטן ואחד מכל 7 גברים יחלה בסרטן הערמונית. אחת מכל 7 נשים תחלה בסרטן השד ואם חלילה תזדדקקו להשתלת כליה זה יעלה לכם 400 אלף דולר. כן, העובדות והמספרים מפחידים, ולצערנו אין לנו שליטה על הגנטיקה הבריאותית שלנו, אבל אנחנו יכולים בהחלט להתכונן ללא נודע עם רשת בטחון שתציל אותנו בזמן אמת. איך עושים את זה? למי פונים ועל מה חייבים להתעקש? תמשיכו לקרוא
(שנה גודל)
אמא מנחמת את ביתה כאשר הילדה מחזיקה עם שתי ידיייה בפנייה

הכירו את אריק שטיינגאוס, מקצוען מוערך בקרב כל חברות הביטוח בישראל, מומחה לביטוחי בריאות ואיש עם לב ענק. הסיפור של אריק הוא כזה שמוכיח לנו שיש עוד אנשים טובים שהאזרח הקטן מעניין אותם יותר מחברות הביטוח הגדולות. בקיצור: כמו שאומרים שאדם צריך שיהיה לו חבר עו”ד, חבר רו”ח, חבר רופא וחבר שהוא מוסכניק – אין ספק שכשזה מגיע לביטוחי בריאות, אריק זה החבר שאתם רוצים באזור.

כבר שנים ששטיינגאוס בונה ללקוחות תיקי ביטוח אופטימאליים ובודק תיקי ביטוח קיימים וממקסם אותם. והבונוס הגדול? הוא עושה את כל זה ללא תשלום. בחינם לגמרי ובלי כוכביות קטנות. גם אני התפלאתי, אבל אחרי פגישה עם האיש, גיליתי שהוא פשוט עשוי מחומר אחר.

"הבנתי שעולם ביטוחי הבריאות הוא תחום מסובך ומורכב עבור האדם הממוצע" אומר אריק, "אני נתקל בעשרות מקרים של אנשים במצוקה, שלא תכננו ולא הבינו מראש את ההבדלים בין סוגי הביטוחים שמציעים להם, וגם בכאלו שחושבים שהביטוח הבסיסי המשלים של קופות החולים מכסה אותם – כשבפועל הוא לא.

חמור מכך – לאחרונה אני שומע על יותר ויותר מקרים בהם נציגים של חברות ביטוח מתקשרים למבוטחים בכל מספר חודשים – ומוכרים להם את אותו רכיב ביטוחי שכבר יש להם! העוקץ הזה מתאפשר בזכות חוסר ההבנה והבקיאות שיש למבוטח, שסומך כמובן על חברת הביטוח שלו. מה זה אומר בפועל? שאותו מבוטח יכול לשלם גם 3 או 4 פעמים על 'ביטוח תאונות אישיות' למשל".

מעבר לעובדה שהמונח "סדר ביטוחי" נשמע דבר חיובי וחשוב – שאלתי את אריק: מה זה אומר בתכל'ס?
"אני יכול להגיד מנסיון שהלקוחות לא יודעים מה יש להם בתיק הביטוחי, ומה שהם חושבים שקיים בכלל לא נמצא, וחמור מזה – לפעמים מדובר ממש בדיני נפשות. כצעד ראשון לכל לקוח מוצמדת אחת ממנהלות התיקים המקצועיות והמוסמכות שלנו, אח"כ אנחנו מוציאים דוח ביטוחי קיים ואוספים את החומרים העדכניים ביותר מחברות הביטוח. בשלב הבא התיק עובר בדיקה על ידי צוות מומחים בעלי רישיון בביטוח (אני גם חלק מהצוות הזה) כשהקווים המנחים הם: חיפוש כפילויות, איתור חסרים, שיפור כיסויים ובדיקת הקטנת עלויות. אנחנו דואגים לכל הבירוקרטיה.
בשלב הסופי מתגבשת לה חוות דעת מקצועית שהלקוח בוחר אם לבצע אותה או לא. כל החלטה של הלקוח מתקבלת בברכה, אבל אני יכול להגיד שברוב המקרים הלקוח סומך על שיקול דעתנו המקצועית בהתאם לממצאים שהוצגו לפניו. חשוב להבין שהשירות שהחברה מציעה אמין יותר, כי אני לא מחויב לשום חברת ביטוח, המחויבות היחידה שלי היא ללקוח וליצירת התמהיל הביטוחי הנכון ביותר עבורו, בהתאם למצב הרפואי והמשפחתי, ובמחיר הזול ביותר האפשרי".

הכירו את אריק שטיינגאוס | BMC האיש שיעשה לכם סדר בביטוחי הבריאות שאתם צריכים
אריק שטיינגאוס | BMC

"הבנתי שעולם ביטוחי הבריאות הוא תחום מסובך ומורכב עבור האדם הממוצע. אני נתקל בעשרות מקרים של אנשים במצוקה, שלא תכננו ולא הבינו מראש את ההבדלים בין סוגי הביטוחים שמציעים להם, וגם בכאלו שחושבים שהביטוח הבסיסי המשלים של קופות החולים מכסה אותם – כשבפועל הוא לא."

במהלך הריאיון סיפר לי אריק סיפורים מצמררים על מקרים שנתקל בהם במהלך שנות עבודתו: אם צעירה שהתגלה אצלה גידול שרק ניתוח ייחודי בחו”ל יכול היה לפתור והיא ומשפחתה הגיעו לפת לחם בגלל ההוצאות העצומות שלא היו מכוסות, מטופלים שלא ידעו על תרופות שאינן בסל הבריאות וחשבו שהביטוח הרגיל מכסה אותן, אנשי עסקים שאיבדו את מפעל חייהם בעקבות אובדן כושר עבודה זמני הגורם להיעדרות ממושכת ממקום העבודה…
אבל יש גם סיפורים על הצלחות, שנבעו מהייעוץ שלו ופשוט הצילו חיים.

"אין לי סיבה לשמור את הידע אצלי. למה זה טוב? אם אני יכול להעביר את הידע שלי ולעזור לאנשים במקרים מצילי חיים, עשיתי את שלי". אומר שטינגאוס בצניעות.

כמו כל ישראלי טוב, הייתי חייב להבין איך אריק מתפרנס מהבדיקות הביטוחיות הללו, הרי הן מתבצעות בחינם ומבלי התחייבות (בעוד שהמתחרים גובים עליהן 1,000 ואפילו 2,000 ש"ח) ודורשות ממנו לא מעט זמן. גם כאן הייתה לו תשובה מקצועית ואנושית שלא מאפיינת הרבה אנשי ביטוח מסוגו: "את הפרנסה שלי אני מרוויח ממי שבוחר לעשות בעזרתי את הביטוח, אבל את הייעוץ והבדיקה אני עושה מבלי לגבות תשלום גם ממי שלא מבוטח בעזרתי, כי אני לא יכול להישאר אדיש כשאני שומע על חיים שנהרסו לאנשים, רק בגלל שהם לא בחרו נכון את הביטוח שלהם. אני מאמין שכשאתה באמת מתכוון לעזור לאנשים ומראה להם את זה, בסופו של דבר הם יסמכו עליך ויעבדו איתך. וגם אם לא, הרווחתי מצווה גדולה".

לסיכום, חוץ מזה שנשביתי בקסמו של האיש, הצלחתי סוף סוף להבין גם איך עושים סדר בדברים הקשורים לביטוחי בריאות.
אם גם אתם רוצים לברר ולדעת אם תוכלו להוזיל את עלות הביטוח הפרטי שלכם, ועדיין לא הגעתם לגיל 65, אני ממליץ לכם בחום לדבר איתו ישירות. השאירו פרטים בתיבה הכחולה והוא ישמח לעזור ואתם תרוויחו.

השאירו פרטים וקבלו יעוץ ללא עלות עבור הביטוח המתאים במדוייק עבורכם

* השירות אינו מתאים ללקוחות מעל גיל 65

דילוג לתוכן