סגור

רוצים לדעת עוד על השיטה מס' 1 בעולם להורדה במשקל ולהתחיל לראות תוצאות?

השאירו פרטים ונציגה של דש תחזור אליכם עם כל התשובות

הסוד הוא בליווי: האישה שתלווה אותך למשקל החדש, ותלמד אותך לשמור עליו

שנים של ירידות ועליות במשקל, הבטחות לדיאטות כאסח ופלא, שלבסוף תרמו לגופנו עוד משקל, וכיסחו לנו בעיקר את האמונה בעצמנו, הותירו אותנו פסימיים ומרירים. כשהמקרר הוא האויב אבל גם המאהב, ואנחנו רוב הזמן בבית וקרוב אליו, בעיקר בתקופה זו, אנחנו זקוקים לשינוי שורשי ועמוק. חלק מחברות הדיאטה הפנימו בשנים האחרונות שרוב הלקוחות אינם מסוגלים לייצר שינוי מהותי לבד ללא התערבות חיצונית. אנחנו צריכים יד מלווה ומכוונת שתצעד איתנו . אבל, כיצד יהיה הליווי אפקטיבי ובמה נבדלות תוכניות הליווי השונות?
(שנה גודל)

הצלחת התהליך תלויה מאוד בליווי איכותי. מלווה מקצועית פועלת בכמה רבדים: ברובד הבריאותי – תזונתי,  מלווה מתאימה את השיטה בתפירה אישית ומדוייקת לפי הצרכים הפרסונליים של כל אחד ממטופליה, מדייקת את התהליך ומכניסה לפרופורציות. מבחינה רגשית, המלווה היא גם חבר וגם שוטר כשצריך. בימים פחות טובים, היא עוזרת לא לשבור את הכלים, דבר שעלול לקרות לא פעם במשך התהליך, כשעוברים את התהליך לבד.  

היום מובן מעבר לכל ספק שליווי איכותי הוא הסוד להצלחה – אבל מהו ליווי איכותי?

כמעט כל דיאטה בשוק מתהדרת  ב"ליווי" המטופלים. אך, כשקוראים את האותיות הקטנות, מגלים שמושג הליווי 'משתנה' מאוד בין חברה אחת לאחרת, ולמרבה הצער אצל רובן 'הליווי המקצועי' מסתכם בהודעות ווטסאפ או אימיילים ממלווה ללא כל הסמכה בתחום ולא באשת מקצוע מוסמכת היכולה  לייצר מעטפת תמיכה מושלמת. מסגרת זמן מתאימה ומספקת ליצירת שינוי. 

ליווי רופאי אונליין
מבטיחים לכם ליווי אישי ומקצועי בדיאטה? תבדקו טוב את האותיות הקטנות

אצל לא מעט מהחברות בתחום הליווי הוא קבוצתי, ואם נהיה כנים, ליווי קבוצתי אינו שקול לליווי והתאמה אישית. אם כי יש אנשים שהפגישה השבועית והלחץ החברתי עובד עבורם, לא כל אחד מוצא את מקומו, רבים נעלמים בתוך הקבוצה ולא באים לידי ביטוי, ופעמים רבות אף נוטשים את הקבוצה, במיוחד בשעות משבר בגלל הבושה הנובעת מחוסר ההצלחה. הקבוצה אף אינה בנויה לייצר סביבת  ועבודה עמוקה ופנימית לכל מטופל. 

שיטות אחרות מעניקות "ליווי" המסתכם בשיחה בודדת או שתיים, שבהן לא ניתן להגיע לעבודה שורשית, ולכן לא מעט שיטות שכאלה מסתיימות במפח נפש.

נדיר למצוא חברת הרזיה שמתייחסת בכובד ראש לרעיון הליווי, ומעניקה ללקוחותיה את כל המשאבים המקצועיים כדי שהדיאטה שהם התחילו בה תהיה גם האחרונה.

ליווי רגשי ומקצועי  – איפה בכל זאת אפשר למצוא?

חריגה בנוף ומחלוצות תוכנית ליווי אישית היא דיאטת DASH ששמה במרכז את הליווי הרגשי והתזונתי על ידי אנשי מקצוע מובילים. אחת מהן היא רות עידו, נטורופתית, מתמחה בתזונה לפוריות ואחות מוסמכת Rn, Bsn, אחראית התחום המקצועי ב-DASH ומנהלת הקבוצה בפייסבוק.  קרוב לעשור שרות מלווה בהצלחה מטופלים בירידה במשקל.

הכירו את רות עידו לאחר דיאטת DASH עם מלווה מקצועית
"ללא ליווי מקצועי, עידוד ותמיכה קשה מאד לרדת במשקל"| רות עידו

כמי שהתמודדה מגיל 8 עם "מעגל הדיאטות" הבלתי נגמר, רות עידו מזדהה ומכירה לעומק את כל הקשיים הטמונים בתהליך הירידה במשקל. עשרות הקילוגרמים שרות הצליחה להוריד ממשקלה שינו את חייה במישורים רבים והובילו אותה לעזור גם לאחרים מתוך ניסיון אישי ומקצועי. מאות הלקוחות שהיא ליוותה במהלך השנים הוכיחו שאפשר להוריד במשקל, להרגיש שבעים ורגועים במהלך היום – ולרכוש הרגלים שיתאימו עבורכם גם בעוד 10 שנים קדימה.
מנסיונה של רות, הרגלים אלו יוציאו אתכם ממעגל הדיאטות אחת ולתמיד – כי הם יהיו ההרגלים שלכם ולא של אף אחד אחר.

אחת הנשים שליוותה, חוותה בחייה אינספור שיטות שונות של דיאטות, כשבסופו רק העלתה עוד במשקלה. היא הסתגרה בביתה, חמקה ממפגשים חברתיים, עברה גירושין וחיה חיים מלאי בושה והסתרה. גם כשהגיעה ל-DASH, הייתה עדיין סקפטית, אך רות לא ויתרה לה ועליה, נתנה לה 'בוסט' של תמיכה ועידוד, חיזקה את האמונה שלה בעצמה. מיום ליום, הכוח שלה לדבוק במטרה רק הלך וגדל. בסופו של דבר, היא השילה 52 קילוגרם, וחייה השתנו לבלי הכר. הירידה המשמעותית במשקל תרמה רבות לביטחונה העצמי, ומשם גם השמיים כבר לא היו גבול. היא התפטרה מעבודתה ויצאה לחיי עצמאות מוצלחים, מצאה בן זוג לפרק ב' ואפילו יחסיה עם בנותיה השתנו. היום, היא בעיקר מאושרת, ועל המשקל כמובן שהיא עדיין שומרת. 

ז'קלין פרץ -ירדה 22 קילו

מלווה היא חברה, שוטרת ופסיכולוגית, ובעיקר זמינה לכל דבר ועניין 

שאלנו את רות, מה חשוב לדעת לפני שמתחילים בתהליך של הפחתה במשקל? "אנחנו צריכים למפות את נקודות השבר והכאב. להבין מה מניע אותנו לרצות להפחית במשקל, כדי שנוכל להשתמש בזה בתהליך כמנוע. חשוב לאבחן האם האכילה היא אכן רגשית או שהיא גם פיזיולוגית? יש אנשים שלא אוכלים מספיק בנקודות זמן מסוימות במהלך היממה, ובשאר הזמן חוגגים ללא סוף, כי הגוף מנסה לפצות. בתהליך, המלווה מתייחסת המון למקום הרגשי. יותר חשוב לי לראות מה קורה כשאדם אוכל, מה הוא מרגיש וחושב באותם רגעים מאשר מה הוא אוכל. מצד שני אני עורכת איתו בירור פנימי ועמוק, כדי להבין מה הרווח שיש לו מכך שהוא נשאר בעודף משקל, ויש רווחים. לאנשים נופלים כאן אסימונים בלי סוף, ואני כמלווה, מופתעת בכל פעם מחדש לשמוע אותם. ללא ליווי מקצועי, קשה להבין מה הרווח שלנו ומהן נקודות השבר והכאב, אבל כשאנחנו מצליחים יחד להגיע אליהן, התרומה של זה לתהליך היא אדירה".

איריס חזן ירדה 20 קילו

דיאטת דש – דורגה כדיאטה הטובה ביותר בארה"ב 8 שנים ברציפות  

הליווי של דש מעניק מעטפת שלמה, ושם דגש על הפן הרגשי, במובן העמוק של המילה. מלווה של דש מפנה את המטופל לנהל יומן אכילה רגשי, ובכל שבוע דנים ברגשות ששלחו אותנו לאכול. התובנות שעולות במהלך השיחות הן חלק מהותי מהצלחת התהליך. מעבר לשיחות אישיות, יש ליווי יומיומי בוואטסאפ, שבו מתייעצים לגבי נושאים הקשורים לחיי היומיום שלנו מרגעים של משבר וקושי ועד קניית מוצרי מזון מומלצים מהסופר. בנוסף, מצטרפים לקבוצת תמיכה פעילה בפייסבוק. 

דיאטת דש היא היחידה שמבוססת על מחקר מקיף, שנערך באוניברסיטאות ובבתי חולים בארה"ב, ולא בכדי היא זכתה בתואר הדיאטה הטובה בעולם שנה אחר שנה, ומומלצת על ידי רופאים. דיאטת דש אינה מיועדת רק למטרת הפחתה במשקל אלא גם לשיפור מדדים בריאותיים כמו איזון יתר לחץ דם, איזון סוכרת, ויחסית, קל להתמיד בה. הסיבה לכך היא שאחד העקרונות המשמעותיים בדיאטה הוא ההתאמה האישית. המלווה תופרת אותה למידותיו המדויקות של המטופל, ומגשרת בין עקרונות המחקר של דש לבין סגנון החיים האינדיבידואלי של כל אחד ואחת. כך, כשהדיאטה קלה ומתאימה בדיוק לאורח חיינו, אפשר להתמיד בה לטווח הרחוק. 

בוגרי תכנית דש אקספרס מדווחים על שינויים מרחיקי לכת בחייהם ובבריאותם: בינהם ניתן למצוא אנשים שהצליחו להמנע מניתוחים בריאטריים מסוכנים, לאזן את רמות הסוכר בדם ולהוריד את לחץ הדם ואפילו להפסיק ליטול תרופות לאחר התייעצות עם הרופא המטפל. הלקוחות מדווחים  על שיפור בביטחון העצמי, בדימוי גוף, והרגשה כללית של נינוחות, והכי חשוב – הנאה ושובע. 

אם גם אתם רוצים לחיות חיים בריאים, איכותיים, להרגיש טוב עם הגוף שלכם, ולחוות הצלחה בתהליך, מלווה מקצועית של דיאטת DASH מחכה לכם כאן.

רוצים להתחיל לראות תוצאות, לקבל ליווי אישי ומקצועי לירידה במשקל וליהנות ממתנה בשווי ₪299?

השאירו פרטים ומלווה מקצועית של דש תחזור אליכם

*דף זה אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה כלשהי של מחלה. התוצאות עשויות להשתנות וייתכן והתוצאות אינן מייצגות או עשויות להיות מדוייקות  – מידע זה אינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככזה

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן