זאת לא דיאטה. זה מדע. וזה מפתיע את כל מי שניסה

"באתי לאזן את הסוכר ועל הדרך ירדו גם לא מעט קילוגרמים" זה המשפט שחזר על עצמו לאורך הראיון עם כל מי שהתנסה באפליקציה של DayTwo. למה הם בחרו בה? איך זה עובד? מה זה עושה וכמה קילוגרמים הם הורידו?
(שנה גודל)

לפני כ-5 שנים נחשפה התגלית המדעית בשיתוף מכון ויצמן, המוכיחה כי אנשים שונים מגיבים באופן שונה, לאותם מאכלים. משמע, גם אם אני ואת/ה נאכל את אותו המזון, תגובת הסוכר שלנו בגוף תהיה לגמרי אינדיבידואלית. חברת הטכנולוגיה הישראלית DayTwo לקחה את מסקנות המחקר צעד ענק קדימה ופיתחה אפליקציה שמציגה המלצות תזונה מותאמת אישית המבוססת על בדיקת הרכב חיידקי המעי האישי של אותו אדם, והגורמת ישירות לאיזון רמות הסוכר בדם. מה קרה מאז? עשרות אלפי משתמשים שינו בעזרתה את אורך חייהם, התחילו לאכול אוכל אמיתי ולאזן את הסוכר מבלי לוותר על ההנאות של החיים. כמו כן, מסתבר שלהפתעתם, הם גם הורידו במשקל קילוגרמים רבים, מבלי שהתכוונו לכך. יצאנו לשוחח עם ארבעה מהם ולהבין מה סוד ההצלחה.

 

איילת ויוסי בקלו – הורידו יחדיו 41 קילוגרם

איילת ויוסי בקלו תמונת לפני/אחרי שימוש ב daytwo

למה בחרתי בתכנית התזונה של DayTwo: "בקיץ שעבר הגעתי למשקל של 100 קילו. אני בגובה 1.63 ומאה קילו זה לא סביר בכלל. ההמוגלובין המסוכרר שלי, היה בתוך טווח הסכרת – וכבר נחשבתי לטרום סכרתית. יש סכרת במשפחה שלי בשני הצדדים, ואני מאד פחדתי להצטרף למועדון הזה. שמעתי בעבר בחדשות על ההצלחה של המחקר של DayTwo, והחלטתי לנסות כי אני לא טובה בדיאטות. מאז – אני שמחה שעשיתי את זה"

מה קרה לאחר השימוש באפליקציית DayTwo: "חוויתי שינוי גדול. התרגשתי מאד לעלות על המשקל אחרי החודש הראשון ולראות שחזרתי לערכים דו-ספרתיים. ירדתי 12 קילו עד היום, מאז אני ממשיכה לרדת במשקל, נהיה לי יותר מקום במכנסיים, אני מאד מרוצה, וחזרה לי האנרגיה. אני מאד נהנית לדעת שאין שום דבר שאסור לי לאכול. כשקיבלתי את תוצאות בדיקות הדם שלי בחודש האחרון – ההמוגלובין המסוכרר שלי, שהיה בתוך טווח הסכרת – ירד, וכעת אני בנורמה. זאת פשוט תכנית נהדרת"

יוסי בקלו – רזה 29 קילוגרם

למה בחרתי בתכנית התזונה של DayTwo: "בשנים האחרונות מאד עליתי במשקל, הגעתי ל- 140 קילו ונהיו לי בעיות ברכיים ולחץ דם. היה לי כבר קשה לתפקד, הגעתי למצב טרום-סכרתי, ואפילו התחלתי לברר לגבי ניתוח בריאטרי. במקביל, בנובמבר 2019 אשתי התחילה בתכנית של DayTwo. ראיתי שהיא מתחילה לרדת במשקל, וממש נהנית מהאוכל. החלטתי להצטרף והתחלתי בינואר 2020.

מה קרה לאחר השימוש באפליקציית DayTwo: "נתחיל בתוצאה: ירדתי כבר 29 קילו ובאחד הביקורים שלי אצל רופאת המשפחה היא לא זיהתה אותי ואמרה ש"הגיע בן אדם אחר". בדיקות הדם שלי השתפרו ממצב של טרום סכרת אל תוך הטווח הבריא! לחץ הדם שלי לאחר מאמץ יצא תקין ואני מאד נהנה מהאוכל. בזכות האפליקציה אפילו גיליתי שאני יכול לאכול צ'דר, גאודה, גבינת שמנת, וההפתעה הגדולה – סברס. עכשיו ממש כיף לי. התהליך הזה עובד וללא מאמץ מיוחד הקילוגרמים פשוט נושרים."

כלנית זיו-נגיל – רזתה 33 קילוגרם

למה בחרתי בתכנית התזונה של DayTwo: "התחלתי בגלל הבריאות והסוכר. כשהתחלתי הייתי 90 קילו. הרגשתי רע מאוד. הייתי עייפה כל הזמן. חיפשתי כל הזמן מתוק, וגם אכלתי כמעט כל מה שאפשר בלי הפסקה וכל היום. כובד המשקל שלי, המראה שהגעתי אליו, הבגדים שלא עלו, הבריאות שלי שלא הייתה טובה' כללה צריכת סוכרים גבוהה, שילשולים והרגשה כללית נוראית."

כלנית בחרה בתכנית התזונה של DayTwo שתי תמונות של לפני ואחרי

מה קרה לאחר השימוש באפליקציית DayTwo: “ככל שעבר הזמן עם השימוש באפליקציה ירד לי החשק למתוק. אין לי צניחות סוכר וזאת הדרך היחידה שמצאתי שעובדת לי בקלות מאוד וללא תחושה שאני צריכה לצום או לסבול. אני אוכלת טוב. ואני לא רעבה. ההרגשה שלי השתפרה פלאים. והבונוס הגדול, מבלי שאפילו התכוונתי – רזיתי 33 ק”ג”.

משה ארנסט – הוריד 35 קילוגרם

למה בחרתי בתכנית התזונה של DayTwo: "לפני כשנה וחצי, עשיתי בדיקות דם והתוצאות הראו שאני במצב טרום סוכרתי. רמות הסוכר שלי עמדו על 126 וה-a1c עמד על 6.4%, המשקל הגיע ל-135 ק"ג. יש לי היסטוריה משפחתית עם מחלת הסוכרת, וברגע שהרופא שלי נתן לי מרשם לתרופות המיועדות, קיבלתי החלטה לעצור את הכיוון שהמסלול הזה פונה אליו, ולשנות את ה'מכה' שנחתה עלי – "כרופא שיניים, הרציונל המדעי הביא אותי ל-DayTwo כי רציתי לאזן את הסוכר בדם. במקום תרופות נעזרתי באפליקציה והתוצאות פשוט הדהימו אותי !"

מה קרה לאחר השימוש באפליקציית DayTwo: לאחר כ-11 חודשים מתחילת השימוש באפליקציה של DayTwo כבר הייתי במקום אחר לגמרי מבחינה בריאותית. רמת הסוכר בדם בצום עמדה על 92 באופן רציף למשך מספר חודשים, ה- a1c שלי ירד ל-5.7% (ערכים תקינים), והמשקל ירד ל-115 ק"ג, וכיום, לאחר 18 חודשים של שימוש באפליקציה, המשקל ירד ל-100 ק"ג. נוסף על הרגרסיה בסוכרת, בעיות בריאותיות נוספות שליוו אותי ביומיום – פשוט נעלמו. סבלתי מקוצר נשימה במהלך השינה מה שהשפיע באופן ישיר על רמת האנרגיה והתפקוד במהלך היום, לאחר לילה-לא-לילה של שינה לא רציפה. טיפלתי בזה עם מכשיר מיוחד (CPAP) כדי להפסיק להיחנק במהלך השינה. בנוסף, סבלתי גם מריפלוקס עבורו נטלתי תרופה. בעקבות השימוש באפליקציה והירידה במשקל, כתוצאה ישירה של איזון הסוכר בדם – כבר שכחתי שהבעיות האלה היו חלק מהשגרה שלי, ולא הייתי זקוק יותר למכשיר ולתרופה. מבחינה חיצונית (בכ"ז אי אפשר להתעלם), אני מקבל מחמאות מכל עבר מהמשפחה ומכרים שרואים את השינוי הגדול שעברתי בזמן יחסית קצר".

משה בחר בתכנית התזונה של DayTwo שתי תמונות של לפני ואחרי

לסיכום ארבע העדויות האלו הן לא רק מאנשים שמצליחים להילחם בסוכרת, ולאזן את רמת הסוכר שלהם ע"י תכנית תזונה אישית ומותאמת. הן גם הוכחה שהמדע בהחלט עובד ועוזר לשפר את הבריאות ואיכות החיים (ואפילו להוריד קילוגרמים על הדרך מבלי להתכוון). ישנם עוד עשרות אלפי משתמשים ישראלים שלכל אחד מהם סיפור ההצלחה האישי שלו. אם אתם רוצים להצטרף אליהם, כל מה שאתם צריכים זה להשאיר פרטים בתיבה הכחולה למטה ופשוט לתת למדע לעזור לכם. בהצלחה.

דילוג לתוכן