×

השאירי פרטים ויועצת עור הפנים שלנו תחזור אלייך תוך זמן קצר

לא האמנו: מצאנו את טבליות הקולגן שאלפי ישראליות "התאהבו" בהן והשאירו עליהן ביקורות חיוביות בכמות שלא ראינו מעולם

אין אישה שלא שמעה על קולגן, והחשיבות שלו למלחמה בקמטים ובנשירת שיער • הבעיה היא שכאשר מגיעים לחנויות או מחפשים ברשת, נתקלים בהצפה של עשרות מוצרי קולגן, וקשה לדעת איזה מהם עובד ואיזה רק מבטיח הבטחות • בחברת "123 The" טוענים כי יש רק דרך אחת לדעת: לשאול את מי שכבר ניסתה את המוצר בעצמה • "יש לנו מאות סיפורי הצלחה מאומתים", הם טוענים • האמת? אפילו אנחנו הופתענו מהמספרים
(שנה גודל)
קולוגן
"גיים צ'יינג'ר" אמיתי במלחמה בקמטים: טבליות הקולגן

עולם תוספי התזונה נראה כמו ג'ונגל. כל היצרנים מבטיחים הבטחות, אבל אף אחת מאיתנו לא באמת יכולה לדעת האם הרכיבים בעלי השמות המוזרים שמופיעים בתוויות המוצר, אפקטיבי ומביא לתוצאות המיוחלות. נראה כי הדרך היחידה לדעת בוודאות היא פשוט לנסות. אבל מי מאיתנו רוצה לבזבז מאות שקלים על מוצר רק כדי לגלות בסוף שהוא לא עובד?

ניקח לדוגמא את תוסף התזונה קולגן, שהוא "הגיים צ'יינג'ר" האמיתי בהתמודדות עם הקמטים. בחברת  123 The (או כמו שכולם אוהבים לקרוא לה, "123") מציעים את "ביו קומפלקס קולגן 123" – טבליות לעיסה שיש ליטול למשך 12 שבועות או יותר. ב"123" אומרים כי מדובר על קולגן איכותי המופק מדגים, שעבר הידרוליזה ונחקר קלינית במעבדות בצרפת.
אבל עם כל הכבוד למעבדות בצרפת, אותנו מעניינות הנשים הישראליות שניסו את המוצר הזה בפועל והאם הן אכן קיבלו את התוצאות שלהן הן קיוו. 

האמת? הופתענו.
ב"123" הציגו בפנינו עדויות של עשרות נשים שמספרות על השינוי, כולן אמיתיות עם שמות, פנים – ובעיקר סיפורים משני חיים. מכיוון שכל כך התרשמנו מכמות סיפורי ההצלחה, החלטנו פשוט להביא אותם בפניכן, כך שכל אחת תוכל לשפוט בעצמה בלי להסתמך על תוויות, הבטחות ומשחקי מילים של פרסומאים. אז הנה כמה מהעדויות שאתן חייבות לקרוא: 

חלי אוליאל

"פני הבולדוג שלי, הלחיים הנפולות, פשוט התרוממו. זה לא להאמין. כולם שואלים אותי מה עשית. סוף סוף לא 'אכלתי אותה' בקנייה אינטרנטית. זה ממש מוצר שעמד בכל מילה בפרסום כל מילה חקוקה בסלע"

חוות דעת קולגן

איילת יעיש:

"ראיתי שינוי משמעותי. הלחיים התרוממו, התוצאות מאוד מפתיעות, הפנים נראות יותר צעירות". 

חוות דעת קולגן

ליאת 47, מנהלת בבנק מראשל"צ:

"היתה לי נשירה מאוד קשה , הייתי קמה בבוקר והייתי מרגישה שנשאר 'ראש' על הכרית, וזה היה נורא, הייתי עושה פן בבוקר, וכל הרצפה היתה מתמלאת בשערות. הגעתי למצב של ממש כמו קרחת. היו לי קמטוטים מתחת לעיניים, גם באזור ההבעה של הפנים. חיפשתי פתרון ומצאתי את הטבליות של 123. אחרי 3 חודשים בערך של שימוש,  הייתי באירוע וחברה שאלה אותי אם עשיתי משהו בפנים, כי היא לא מבינה מה קרה לפנים שלי שהן כאלו זוהרות.
בתור אחת שלוקחת את המוצר כבר מעל שנה, התוצאות מדהימות: אני מקבלת מחמאות בלי סוף על הפנים. 

אורטל (35), נתיבות:

"לכל מקום שאני הולכת אומרים לי: 'וואו איזה פנים חלקות יש לך, מה את עושה לפנים?'
וכשאני אומרת להם שזה רק הטבליות של 123, לא מאמינים, אומרים שלא יכול להיות שמכדור אחד יהיו לך פנים כאלו חלקות, מתוחות, ואומרים לי יש לך פנים של תינוק.
לפני כן היו לי קצת קמטים בצידי הפה והעיניים וכשהייתי מחייכת היו ממש רואים לי אותם, ובכל נגיעה בשיער היתה לי ממש נשירה.
היום אני מרגישה שזה משהו אחר לגמרי, אני כבר מעל שנתיים לוקחת את זה, אני בת 35 הפנים שלי מתוחות, בלי שום הזרקות, הכל טבעי, הכל בזכות הכדור המדהים הזה. התחלתי להרגיש את העור שלי שהוא כבר לא יבש, שהעור שלי מאוד בריא, מאוד רך מאוד מבריק. השיער פשוט התחיל להתנפח לי, ולהתמלא ולהיות זוהר, והנשירות השתפרו. מעל שנתיים שאני משתמשת, וכולם שואלים אותי על הפנים, מה עשיתי מה אני לוקחת".

חוות דעת קולגן

שרון דניאל (55), כוכבת ילדים:

מאוד חשוב לי הנראות מאוד חשוב לי להיראות זוהרת כשאני מופיעה על במות.
הרגשתי את העור שלי נפול, הרגשתי שאני לא רוצה את הקמטוטים של הגיל, וזה התחיל מגיל 45-40, היום ההרגשה מדהימה להסתכל על עצמי במראה בבוקר. אחרי 3 חודשים שלקחתי את הטבליות, לא האמנתי למה שראיתי – העור שלי היה מתוח יותר, הוא היה מבריק יותר, רענן יותר, שאלו אותי אם אני עושה הזרקות, זה היה פשוט מהמם לראות את זה". 

חוות דעת קולגן

דיקלה יחיא: 

"הקמטים בפנים שנוצרו משנים של שינה על הצד והקמטוטים באזור הצוואר השתפרו מאוד. נשירת השיער המזעזעת שהיתה לי השתפרה, שלא לדבר על פס אמצע החזה. למרות שהייתי מאוד סקפטית בהתחלה, התוצאה אחרי 4 חודשים היא מדהימה בעיניי".

חוות דעת קולגן

אחרי שנחשפנו לכמות העצומה של סיפורי ההצלחה האלו של נשים שכבר ניסו בפועל את המוצר, לא יכולנו שלא להישאר בפה פעור: זו הפעם הראשונה שבה נתקלנו בקונצנזוס לגבי מוצר בשוק תוספי התזונה.
כמות הנשים שסיפרו כי טבליות הקולגן של 123 שיפרו בפועל את מצב עור הפנים שלהם ואת נשירת השיער, היתה יוצאת דופן לעומת כל מוצר אחר שבדקנו.
אז אם את מעוניינת להילחם בקמטים באמצעות מוצר שלא רק מספק הבטחות על הנייר, אלא בעל הוכחות להצלחה של אלפי נשים שניסו אותו בפועל, קבעי שיחת חינם עם יועצת של חברת 123 שתסביר לך מהו סוד ההצלחה של  טבליות ה"ביו קומפלקס קולגן" ואיך הוא יכול לעזור לך להשיב מלחמה לזמן.

מעוניינת לשפר את מראה עור הפנים, ולהשיב לעצמך את המראה הזוהר בלי ניתוח ובלי זריקות? מלאי את הפרטים הבאים:

הכתבה מנגישה מידע המבוסס על מחקרים שונים ואינה מיועדת להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא, ואין בה תחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר.
בהתאם לנהלי משרד הבריאות, ניתן על פי חוק לייחס סגולות ריפוי רק לתרופות, וזאת בהתאם לתנאי הרישום שנקבעו ולאחר הוכחת יעילות, בטיחות ואיכות. למען הסר ספק, תוספי התזונה של The123 אינם תרופה ולא נועדו לאבחן, לטפל, לרפא או למנוע מחלה כלשהי. הכתוב בכתבה אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת. בכל מקרה של בעיה רפואית יש להיוועץ ברופא המטפל.
אין לראות במידע והעדויות המוצגים באתר הבטחה לתוצאה כלשהי העשויה להשתנות מאדם לאדם.

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם תוך זמן קצר לקביעת אבחון וסריקה ממוחשבת ללא עלות!

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם תוך זמן קצר לקביעת אבחון וסריקה ממוחשבת ללא עלות!

דילוג לתוכן