×

מעוניין בפרטים על נוגד החמצון החזק ביותר בטבע שיכול "לנקות" את העורקים

השאר פרטים כאן >>

לחץ דם גבוה? כולסטרול? היסטוריה של מחלות לב במשפחה? הישראלים גילו את הליקוריץ, הצמח ש"מנקה" את העורקים הכי טוב בטבע

תחושת עייפות תמידית, מדדים גבוהים של סוכר, לחץ דם, שומנים בדם וכולסטרול – וחשש מאירוע לבבי בשל היסטוריה משפחתית • אם חלק מהתסמינים האלו מוכרים לכם, ייתכן ואתם סובלים מנזקי התחמצנות יתר של הגוף • הדרך להילחם בתופעה, שנגרמת מרדיקלים חופשיים ועלולה לגרום להאצת תהליך ההזדקנות ותופעות כמו שבץ והתקפי לב – היא באמצעות אנטי-אוקסידנטים (נוגדי חמצון) • מחקרים גילו כי צמח הליקוריץ יחד עם שום שחור הוא אחד מנוגדי החמצון הטובים ביותר להילחם בתופעה • הסוד: הוא למעשה "מנקה" את העורקים • יצאנו לבדוק
(שנה גודל)
את הליקוריץ – נוגד החמצון החזק ביותר בטבע:
אחרי שנים של אכילת מזון מעובד, העורקים כבר לא במצב שהיו פעם


משולש פיצה וצ'יפס והמבורגר בסופ"ש, מזון מעובד ונשנוש חטיפים מול הטלוויזיה, חשיפה לשמש, לחץ ועישון. כל אלו גורמים לכך שהעורקים של כמעט כולנו, במיוחד אחרי גיל 40, כבר לא במצב שהיו פעם.
אורח החיים הפופולרי אבל הבעייתי הזה גורם להיצרות העורקים, שכן רדיקלים חופשיים גורמים לתהליך התחמצנות – כלומר "פלאק" שנדבק לדפנות העורקים עד שהדם כבר לא זורם בהם בחופשיות כמו פעם.


הסכנות הן משמעותיות: אנחנו מדברים על אירועים קשים כמו התקפי לב שמחייבים צנתור מיידי, (במיוחד בקרב מי שכבר יש לו היסטוריה משפחתית בנושא), שבץ וכמובן מדדים גבוהים של הכולסטרול "הרע", מדדים נמוכים של הכולסטרול "הטוב", סוכר גבוה, ויתר לחץ דם. אלו בדיוק המדדים המשפיעים באופן ישיר על איכות החיים שלנו: הם גורמים לנו להיות עייפים, לחוש חוסר אנרגיה, לסבול מבצקות ומאיכות נשימה לא טובה.

אלא שמסתבר שלטבע דווקא יש תשובה לבעיה הזו. בשתי מילים: נוגדי חמצון. מה שנוגדי החמצון עושים הוא בעצם לנטרל את הרדיקלים החופשיים כך שלא יווצר חמצון כולסטרול וכך לאורך זמן, הגוף מפנה החוצה את הכולסטרול המחומצן והעורקים "הסתומים" נפתחים. 

ואם מדברים על נוגדי חמצון, אתם חייבים להכיר את הליקוריץ – נוגד החמצון החזק ביותר בטבע: מחקרים גילו כי הוא מוריד באופן יוצא דופן את קצב שקיעת הכולסטרול בדפנות העורקים, כך שהליך ניקוי העורקים הופך להיות מהיר יותר משקיעת החומרים בדפנות.
התוצאה: עורקים נקיים יותר ויותר בכל יום שעובר. השילוב הטוב ביותר, למי שרוצה גם לישון טוב יותר ולשפר את רמת האנרגיה, הוא ליקוריץ עם שום שחור.
השום השחור הוא למעשה הרכיב הסודי שעוזר לזרימת דם טובה יותר, נשימות טובות וחלקות יותר ועוזר לשפר את יכולת ההליכה כך שלא מתעייפים במהירות. 

"נוגד החמצון החזק בטבע". ליקוריץ ושום שחור


"התחלתי לקחת ליקוריץ לפני חודשיים, אחרי שבבדיקות הדם שלי הסוכר קפץ ל-130 והכולסטרול "הרע" והטריגליצרידים הגיעו לרמה ששוב גרמה לרופא המשפחה שלי להתקשר אליי ולהזכיר לי שוב שהגיע הזמן להתחיל דיאטה. סיפר לנו ליאור (58) מנתניה. "אבל הלוואי שהיתה דיאטה שבה צריך רק לקחת כדור או שניים ביום.. בזכות הליקוריץ המדדים השתפרו כבר אחרי 3 חודשים ואחרי שמונה חודשים  הרופא שלי כבר הפחית לי את המינונים של הכדורים נגד לחץ דם גבוה.
הוא הסביר לי הכדורים האלו נותנים מענה נקודתי לבעיה, אבל לא פותרים אותה. לעומת זאת הליקוריץ עם השום השחור הופך את העורקים לנקיים יותר מדי יום, מה שאומר שאם זה ימשיך ככה אני לא אצטרך לקחת כדורים בכלל".


"בינינו? לא חשבתי שיש איזה 'כדור פלא' שיכול לעשות את העבודה ולעזור בשיפור המדדים שהרופא שלי מנסה להסביר לי כבר שנתיים שאפשר לשפר אותם רק באמצעות ספורט ושינוי תזונתי קיצוני, מוסיפה רינה (63) מחיפה.

לדבריה, "אמרתי שאני אנסה, ומקסימום אם זה לא יועיל, זה לא יזיק. ארבעה חודשים אחרי שהתחלתי לקחת ליקוריץ הבנתי כמה טעיתי. כל הבדיקות שלי השתפרו, רמות הכולסטרול ולחץ הדם ירדו. הרופא שלי אמר לי כל הכבוד על השינוי שעשיתי, ועד עכשיו הוא לא יודע שהשינוי בכלל לא קשור לספורט. עכשיו אני מתייעצת איתו אם אני צריכה בכלל להמשיך לקחת את הכדורים לכולסטרול ונגד לחץ דם גבוה. יש מצב שבעוד כמה חודשים שאני בכלל לא אצטרך אותם כי בעצם המצב של העורקים שלי הולך ומשתפר מדי יום".

ליקוריץ ושום שחור פטנטי מבית bewell
"אחרי שלושה חודשים, המדדים השתפרו"


"אבא שלי עבר התקף לב שאחריו עשו לו צנתור מורכב במיוחד עם השתלה של 5 סטנטים", מספר אבי (72), מהרצליה,"ידעתי שאסור לי להגיע למצב הזה עם ההיסטוריה המשפחתית שלי, אז כשחבר סיפר לי שגילו שיש צמח חדש שמנקה את העורקים,החלטתי שאני חייב לנסות אותו ולעשות הכל כדי להימנע מלהגיע למצב של אבא שלי. מאז שאני לוקח את כדורי הלירוקיץ כבר 5 חודשים שכל המדדים שלי השתפרו, גם הכולסטרול, גם לחץ הדם, וגם הטריגליצרידים. אני גם ישן הרבה יותר טוב בלילה".    

אבל בשוק יש הרבה תוספי ליקוריץ, למה דווקא ליקוריץ מבית bewell? 

"ב-bewell" מסבירים כי מדובר בשילוב האידיאלי: מחקרים הוכיחו כי שילוב של מיצוי שום שחור פטנטי עם ליקוריץ הוא הפתרון הטוב ביותר להפחתת הכולסטרול הרע ולחץ דם, להורדת רמות הסוכר והתמודדות עם נזקי החמצון בעורקים. 

ליקוריץ ושום שחור פטנטי מבית bewell
נוגדי החמצון יכולים לעזור למנוע סכנות כמו התקפי לב ושבץ שנגרמים מסתימת העורקים

מעוניינים לשפר את מדדי הסוכר, לחץ הדם והכולסטרול שלכם, להגדיל את ההגנה שלכם מאירועים כמו התקפי לב ושבץ ולשמור על עורקים נקיים בדרך טבעית? השאירו פרטים כאן:

– דף זה אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה כלשהי של מחלה.
– התוצאות עשויות להשתנות וייתכן והתוצאות אינן מייצגות או עשויות להיות מדוייקות.
– מידע זה אינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככזה.

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם תוך זמן קצר לקביעת אבחון וסריקה ממוחשבת ללא עלות!

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם תוך זמן קצר לקביעת אבחון וסריקה ממוחשבת ללא עלות!

דילוג לתוכן