×

רוצים להצטרף לעשרות אלפי הישראלים שכבר נגאלו לצמיתות מהטחורים?

השאירו פרטים כאן ונציג Pilefixx יחזור אליכם בהקדם

בלי ניתוח ובלי קשירות: פיתוח ישראלי חדש מרפא טחורים באופן טבעי

סובלים מטחורים? קשה להחליט מה האלטרנטיבה הגרועה יותר: הכאב והסיכונים הצפויים בניתוח, הקשירות שלא עוזרות או פשוט להמשיך לדמם • דן פראג (54), שסבל מהבעיה: "אחרי שנים של סבל ניסיתי כל טיפול אפשרי וכל פעם התאכזבתי מחדש" •אלא שכעת הגיע סוף סוף הפתרון שמצליח להשיב מלחמה: פיתוח ישראלי טבעי שמצליח לנצח את הטחורים באופן אפקטיבי • הסוד: "המכה המשולשת": משחה, כדורים וסבון – כולם מחומרים טבעיים • "הייתי בשוק, הטחורים פשוט עברו ואין הרגשה יותר טובה מזה"
(שנה גודל)
טחורים. כ-10 אחוזים מהאוכלוסייה הבוגרת סובלת באופן כרוני מהמחלה

אם אתם סובלים מטחורים וכאבי תופת במהלך ישיבה הם חלק מרכזי בחייכם – אתם לא לבד. הטחורים היא בעיה שכיחה. כמעט כל אדם שלישי או רביעי יסבול במהלך חייו מהתופעה. למעשה, כ-10 אחוזים מהאוכלוסייה הבוגרת סובלת באופן כרוני מהמחלה. בישראל לבדה הערכות מדברות על מאות אלפים שסוחבים את הטחורים איתם שנים רבות, ולעולם המדע אין מזור: הטיפול עצמו כואב וטומן בחובו שיקום ארוך ולא פשוט, והמדע מתמקד בעיקר ברפואה מונעת.

"אני אתחיל דווקא מהחלק המתסכל של הסיפור שלי", מספר דן פראג (54). "ניסיתי המון משחות לטחורים. באמת, לא נראה לי שיש עוד מישהו שהתנסה בכל כך הרבה תכשירים שמבטיחים עולם ומלואו. תכלס, התאכזבתי פעם אחר פעם. גם אם היתה הקלה קטנה, הכאב חזר אחרי זמן קצר. אז התחלתי להשלים עם המצב ופשוט התרגלתי לחיות עם המחשבה שאני סובל מטחורים וזהו זה".

דן, כמו מאות אלפי ישראלים אחרים, סבל מהגדלה של כריות מלאות בכלי דם קטנים באזור פי הטבעת, שבתורם גררו אחד או יותר מהתסמינים הבאים: צריבה, תחושת לחץ, כאב עז (לעתים מתמשך – ולעתים סביב מתן צואה), גרד בלתי פוסק, נפיחות, יובש ודימום (ישנם טחורים מדממים וטחורים שאינם נוטים לדמם). לטחורים ישנו תפקיד פיזיולוגי: הם אחראים על סגירה הרמטית של פי הטבעת ומונעות דליפת תוכן נוזל. פגיעה בכלי דם אלה מביאה עמה כאבים חדים ובלתי ניתנים לשליטה.

החברה שמוכיחה שטחורים זו לא גזירת גורל

כל אדם מלומד בטחורים יגיד לכם – כל התכשירים המוצעים בשוק (לרבות אלה המתמקדים בריכוך הצואה ואלחוש) לא עוזרים במאומה, וגם אם כן הרי שזו לתקופה מוגבלת בלבד. מיטיבי הלכת גם יתחילו להתעניין בניתוח לכריתת הטחורים – ניתוח קשה וכואב מאין כמוהו, הכולל החלמה ממושכת וקשה לא פחות.

אז עם מה נשארנו? עם התרופות שעוזרות לתקופה קצרה, שלאחריה הטחורים חוזרים – ושבים להטריד, בעודם גורמים פגיעה אנושה באיכות החיים. אז האם אין פתרון אחר, מין נוסחת קסם שנותנת מענה לצמיתות וגם מחזירה באופן מיידי את איכות החיים? מסתבר שכן – ובגדול. אחרי שנות מחקר, נרקחה משחה בשם Pilefixx (פיילפיקס) המביאה הקלה משמעותית וארוכת טווח, והוכחה כיעילה במיוחד לנשים לאחר לידה, ולטחורים חיצוניים ופנימיים.

פיילפיקס מכיל חומרים טבעיים כגון חומצות, שמנים וצמחים, ומשתמש ביכולותיהם הרפואיות כדי לספק הקלה והרגעה מאי הנוחות באזור הפגוע. קרם לטחורים של Pilefixx מרגיע ומקל את אי הנוחות באזור הפגוע על ידי שימוש בחומרים ייעודיים להפחתת הלחץ על אזור פי הטבעת, סיוע לעור ושיקום האזור שנפגע.

רבים מחפשים מידע אודות תרופות סבתא לטחורים. פיילפיקס אמנם איננה תרופת סבתא, אבל בהחלט מגלמת את היתרונות של תרופות סבתא: זמינה – בהישג יד, מקלה באופן מידי, יעילה ותורמת להחלמה לאורך זמן. וכמובן – כולה טבעית. תרופות סבתא לטחורים כוללות שמנים ומשחות – רכיבים שכל אחד מהם יעיל לתסמין אחר שגורמים הטחורים (חמאת שיאה מצוינת כדי להפחית כאב ויובש; קלנדולה וקמומיל – מפחיתים דלקת ומרגיעים את מערכת העיכול וכו').

למעשה, פיילפיקס ריכזה "תחת קורת גג אחד" (בתכשיר אחד…) את כל תרופות הסבתא הטבעיות – ורתמה יתרונות מגוונים של תכשירים רלוונטיים, במינונים מדויקים. פיילפיקס היא תמהיל של מגוון גדול של רכיבים טבעיים, שסגולותיהם ידועות ויש ביכולתם לרפא כל אחד ואחד מהתסמינים הבלתי נעימים שגורמים הטחורים.

פיילפיקס. נותנת מענה פרטני לבעיית הטחורים

במה פיילפיקס שונה מתכשירים אחרים שלא עוזרים?

הטיפול הכולל בפיילפיקס כולל ערכה של שלושה תכשירים שעברו את הבקרה הקפדנית של משרד הבריאות הישראלי, בהם משחה איכותית ואפקטיבית במיוחד המאפשרת פתרון לאורך זמן וכן פותרת את הבעיה ומפחיתה כאבים מיידית; סבון לפי הטבעת עם נוסחה ייחודית המביא להרגעה וחיטוי האזור הרגיש; וטבליות לבליעה. היחודיות בטיפול בפיילפיקס באה לידי ביטוי במענה הרמטי לטחורים גם לאורך זמן, ותעיד על כך שביעות הרצון הגבוהה של הלקוחות.

שני מאפיינים מרכזיים של פליפיקס הופכים אותה ליעילה יותר, בהשוואה לתכשירים אחרים נגד טחורים: פיילפיקס טבעית ומדויקת. היא כוללת מגוון גדול של רכיבים טבעיים בלבד – בריכוז מאד גבוה, בשילוב מדויק ויעיל ביותר. יתרונה טמון בעובדה שהיא מכילה רכיבים טבעיים בלבד. כן, הדגש הוא על המילה "בלבד". זאת, בשונה מתכשירים רבים רפואיים או קוסמטיים שמתהדרים בכותרת "רכיבים טבעיים", בעוד שרבים מהם מכילים הרבה מאד חומרים כימיים, חלקם מסוכנים לבריאות.

לקוחות מספרים על חוויית השימוש בפיילפיקס

בפיילפיקס מוכיחים שלפעמים חלומות מתגשמים

פיילפיקס כל כך אפקטיבית שאפילו לאנשים כמו דן פראג, שצוין בראשית הכתבה, היא עזרה. "במשך יותר מעשור 'סחבתי' את הטחורים איתי לכל מקום. הכול השתנה כשחבר סיפר לי שהוא ראה פרסום באינטרנט על פיילפיקס ואמרתי לעצמי, מצד אחד קצת נמאס לי ומצד שני מה יכול לקרות. ננסה. השיפור עם פיילפיקס היה הדרגתי, הדימום הפסיק אחרי שבוע, הכאב חלף לגמרי אחרי כמה שבועות ולאט לאט הנפיחות פשוט נעלמה. התקשרתי לחבר ואמרתי לו: שומע? המוצר שהמלצת עליו לי עליו פשוט עובד. הייתי בשוק. עכשיו הטחורים פשוט עברו ואין הרגשה משכרת יותר טובה מזה".

המשחה היא פרי תוצרת "דובי קר", המייצרת תכשירים ייחודיים באיכות גבוהה העומדים בכל התקנות הנדרשות של משרד הבריאות. כל המוצרים מיוצרים תוך ליווי מלא של כימאים מהשורה הראשונה אשר רוקחים את הנוסחאות האולטימטיביות שיוצרת מוצרים המביאים לתוצאות מהירות ומספקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר.

לסיכום: אם סבלתם שנים מטחורים ועד עכשיו 'הפכתם' את העולם כדי למצוא סוף סוף מזור למחלתכם – עכשיו אתם יודעים: פיילפיקס זה התכשיר שחיפשתם כל השנים, והוא שיגאל אתכם מייסוריכם במהירות וביעילות שלא תיאמן!

הצטרפו לעשרות אלפי לקוחות פיילפיקס שחייהם שבו אליהם בחזרה

השאירו פרטים כאן ונציג "דובי קר" יחזור אליכם בהקדם

– דף זה אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה כלשהי של מחלה.
– התוצאות עשויות להשתנות וייתכן והתוצאות אינן מייצגות או עשויות להיות מדוייקות.
– מידע זה אינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככזה.

דילוג לתוכן