סגור

השאירו מספר פרטים ומומחה בטיחות של 'הכפתור' יחזור אליכם:

הוא מציל נהגים באירופה. הוא חובה בכבישי ארה״ב ועכשיו הוא מגיע לשמור גם על הנהגים בישראל

(שנה גודל)

השעה 2 לפנות בוקר, הכבישים ריקים ואתם חוזרים ממפגש משפחתי. אתם נוהגים כהלכה ומצפים להגיע הביתה בקרוב, אך לפתע, אופס, יש לכם פנצ'ר בגלגל ואתם חייבים לעצור באמצע הלילה ובאמצע שומקום.

דמיינו לכם את אותה השעה ואת אותו הכביש החשוך רק שהפעם החלקתם עם הרכב לשוליים, או שהרכב תקוע כי נגמר לכם הדלק. נכון, סיטואציות כאלה לא מתרחשות בכל יום, אבל הן מגיעות וכשהן מגיעות זה תמיד בתזמון הכי גרוע. וזה עוד לפני שדיברנו על אירוע רפואי שמונע מכם את האפשרות להמשיך לנהוג, או חס ושלום אירוע ביטחוני.

רגעי חוסר האונים הללו יכולים במקרה הטוב להיות חוויה לא טובה שנזכור כל החיים, ובמקרה הגרוע לסכן את החיים שלנו.

מה עושים? איך נחלצים ממצבי חוסר אונים שכאלה?

תתארו לכם שאת כל המצבים הללו ניתן היה לפתור במהירות ובקלות –בלחיצת כפתור אחת.

נתקעתם? לוחצים על הכפתור והופ, מגיע אליכם רכב חילוץ.

לא חשים בטוב? לוחצים על כפתור הקסמים, והופ תוך שניות יש מי שמקפיץ עבורכם אמבולנס.

נגמר הדלק? כפתור, הופ, דלק.

מצבר? כפתור, הופ, מצבר.

נשמע דמיוני? אז זהו, שממש לא.

פיתוח ישראלי כחול לבן שיפתור לכם כל מצוקה בתוך 30 שניות

תכירו את ה"כפתור" טכנולוגיה מהפכנית כחול לבן מבית "קוברה". מערכת הכפתור הינה מערכת חירום לרכב המחוברת למוקד אנושי מקצועי 24/7 המתחייב למענה תוך 30 שניות בכל לחיצה על הכפתור. כך שבכל מצב חירום בדרך כמו תאונה, מצוקה רפואית, תקלה ברכב, פנצ'ר, דלק שנגמר ועוד, ישנו מענה אנושי מיידי בלחיצה אחת על… ניחשתם נכון.כפתור.

הנהג יכול להפעיל את השירות כשהוא נכנס למצוקה כלשהי | מערכת "הכפתור"

בנוסף, המערכת מזהה מתי הרכב נקלע לתאונת דרכים, ואז היא משגרת התרעה מיידית למוקד אנושי הפועל 24/7, מבלי שהנהג צריך ללחוץ על הכפתור באופן יזום.
בזכות נתוני המיקום של הרכב שנאספים באמצעות רכיב GPS מובנה, המוקדנים שיושבים בחדר הבקרה של "הכפתור" מזעיקים את כוחות ההצלה למיקום המדויק של הזירה, ובמקביל מנסים כל העת ליצור קשר ולשוחח עם הנהג.

בנוסף, נהגים שמשתמשים במערכת "הכפתור" נהנים גם משירותי דרך פרימיום מהירים ומגוונים כמו שליחת גרר או ניידת חילוץ כאשר ישנה תקלה טכנית ברכב ואפילו שירותים מפתיעים כמו סיוע אנושי בניווט. מה עוד? קישור טלפוני לשיחות דחופות אם נגמרה לכם הסוללה של הנייד ואפילו אספקת מונית וניהול אירוע התאונה ע"י נציג מקצועי.

ואם זה לא מספיק, ל"הכפתור" יש גם אפליקציה עם יתרונות נוספים, כמו: איתור מיקום הרכב למקרה ששכחתם איפה חניתם, הודעת SMS על גרירת הרכב, התראה על בעיות מכניות ועוד.

חובה באירופה ובארה"ב – במחיר סביר לכל כיס בישראל

בארה"ב וגם במדינות רבות באירופה הבינו שמערכת כזאת היא חובה בכל רכב ולכן החל משנת 2018 כל רכב שעולה על הכביש במדינות האיחוד האירופאי מחוייב על-פי חוק להצטייד במערכת כדוגמת "הכפתור".

פה בארץ המערכת איננה מחויבת בהתקנה עפ"י חוק, אבל נמכרת בקצב אדיר מזה שנתיים ונוחלת הצלחה גדולה גם בקרב הורים צעירים, גם בקרב נהגים מבוגרים ובאופן כללי בקרב כל נהג או נהגת שלא סומכים על המזל או על חסדיהם של עוברי אורח.

אגב:

אל תתנו לרגע המצוקה להפתיע אתכם, כי זה בדיוק מה שהוא בדרך כלל עושה.

אנחנו כבר מספיק מבוגרים כדי להבין ש "לי זה לא יקרה" הוא משפט שאסור לנו לחיות ולקבל החלטות על פיו. ההיפך הוא הנכון. בטח בכל הנוגע לכלי רכב ולכביש כל מה שאנו יכולים לחשוב עליו מראש, כל בעיה שאנחנו יכולים להקדים ולתת לה פיתרון – מחובתינו כלפי עצמינו לעשות כך.

אז נכון שלכולנו יש בפוליסת הביטוח שרותי גרירה אבל אם לאחרונה הזמנתם גרר מאחת החברות שכלולות בביטוח אתם כבר מבינים שאף אחת מהן לא באמת תהיה שם בשבילכם תוך זמן סביר ובטח שלא תעזור לכם אם תצטרכו (שלא נדע) עזרה רפואית או שרותי הצלה ותצטרכו את זה עכשיו! ומהר!

כעת, חברת הכפתור, שזכה לאחרונה בפרס 'מוצר השנה', יוצאת במהלך ארצי ומקיף המאפשר לכל נהג ונהגת לרכוש את המערכת בהנחה של 17% עד סוף חודש יוני ובנוסף – לאחר שתרכשו את המערכת תוכלו להנות מהתקנה שתינתן ללא עלות בבית הלקוח בזמן שתבחרו.
*המהלך מוגבל בזמן ומספר הזכאים מוגבל.

למידע נוסף על המערכת ולבדיקת זכאות להטבה »

השאירו מספר פרטים ונציג בטיחות יחזור אליכם: