בדיוק כשצריך אותן: חברות הביטוח דוחות 1 מכל 3 תביעות סיעוד. מהו הסוד של אלו שכן מצליחים לקבל את מה שמגיע להם?!!

אלצהיימר, סרטן, פרקינסון, שבץ מוחי או בן משפחה שאיבד את היכולת להיות עצמאי חס וחלילה? • אלפי ישראלים שהפכו לסיעודיים ובני משפחותיהם לא מצליחים לקבל קצבת סיעוד של מאות אלפי שקלים דווקא ברגע שהם כל כך זקוקים לה • הסיבה: הם לא מכירים את "האותיות הקטנות" והזכויות שמגיעות להם מהביטוח הסיעודי • הכירו את האיש שיעשה לכם סדר, ומצליח להחזיר מלחמה לחברות הביטוח עם אחוזי הצלחה גבוהים ביותר
(שנה גודל)
ביטוח סיעודי
דווקא בשעות הכי קשות - חברות הביטוח הסיעודי נעלמות ולא משלמות פיצויים

זה קורה לעשרות אלפי משפחות בישראל בתקופה הכי קשה בחייהם – כשאחד מבני המשפחה הופך לסיעודי בשל מחלה כמו אלצהיימר, סרטן, פרקינסון שבץ מוחי או נפילה שגרמה לו להפסיק לתפקד באופן עצמאי.

דווקא אז, ברגע האמת, כאשר המשפחה צריכה את עזרת הביטוח הסיעודי כדי לנסות ולעמוד בהוצאות הרבות ש"נפלו" עליה פתאום, היא מגלה את המציאות העצובה: למרות שבן המשפחה הסיעודי שילם לחברת הביטוח מאות שקלים מדי חודש "כמו שעון", ברגע האמת חברת הביטוח דווקא "נלחמת בו בשיניים" במקום לעזור לו – ופשוט לא משלמת.

לבדיקת זכאותך: האם יש לך ביטוח סיעודי?

"המספרים מדהימים", מסביר עו"ד רפאל אלמוג, שותף מייסד במשרד עורכי הדין "אלמוג שפירא", המתמחה מזה כ-20 שנים בייצוג מבוטחי סיעוד. "על פי מדד שירות חברות הביטוח, כ-33% מתביעות הסיעוד במדינת ישראל נדחות. כלומר, אחת מתוך כל שלוש תביעות ביטוח סיעודי – נדחית. מדובר בשיעור דחיות בלתי מידתי ולא סביר, ויותר מכל: מדאיג ביותר".

אז מה אפשר לעשות? לדברי עו"ד אלמוג, הדרך היחידה להתמודד עם חברות הביטוח שמצוידות בסוללות של עו"ד ופועלות ב"שיטת מצליח" של דחיית 1 מתוך כל 3 תביעות – הוא פשוט להעמיד מולן כלי נשק שווה – עו"ד שמתמחה בתחום.

מפסידים מאות אלפי שקלים

עו"ד אלמוג שמשמש בין היתר גם כיועץ קבוע של עמותת עמד"א (חולי אלצהיימר ודמנציה),עמותת פרקינסון בישראל, עמותת ישראל לחקר מחלת ה-ALS ועמותת MS למען חולי טרשת נפוצה, ושימש במשך שנים מרצה מן החוץ בקורס דיני ביטוח בבית הספר למשפטים – המסלול האקדמי המכללה למנהל אומר כי "גם אחרי 20 שנה בתחום, בכל פעם מחדש מעציב אותי לגלות שיש אנשים שהפסידו סכומי עתק של מאות אלפי שקלים שמגיעים להם, רק בגלל שהם 'נפלו' בטריק של חברות הביטוח".

הטריק של החוקר הפרטי

כאלו הם למשל דקלה ונתנאל מחדרה, שאמם רינה (שמות בדויים), הפכה סיעודית אחרי שסבלה ממחלה
אוטואימונית שהתדרדה במהירות, אבל חברת הביטוח החליטה לדחות את תביעתם, לאחר שחוקר פרטי צילם את האם כשהיא הולכת בכוחות עצמה.

עו"ד אלמוג מספר: "התחלנו לעבוד והוכחנו שהצילום הזה היה למעשה חצי אמת – פשוט כי החוקר הפרטי לא צילם את בעלה של רינה שהיה כמה צעדים מאחוריה כדי לתמוך בה ובכך יצר רושם כאילו היא הולכת לבדה. בזכות התביעה שהגשנו לבית המשפט הגענו לפשרה וכיום רינה נהנית מסכום המקסימום של הפוליסה – 6,200 ש"ח בחודש".

השיג ללקוחותיו פיצויים בשווי כולל של מיליוני שקלים. עו"ד רפאל אלמוג
השיג ללקוחותיו פיצויים בשווי כולל של מיליוני שקלים. עו"ד רפאל אלמוג

עו"ד אלמוג מדגיש כי לאחר אלפי מקרים שבהם טיפל ב-20 השנים האחרונות, הוא כבר מכיר את כל הטריקים והשיטות "האפורות" של חברות הביטוח בניסיון לדחות בכל דרך את התביעות.

לבדיקת זכאותך: האם הגשת תביעה לביטוח הסיעודי?

"מתייחסים אליך אחרת מרגע שיש לך עו"ד"

"ברגע שאני נכנס לתמונה ומגיש תביעה בשם הלקוח חברת הביטוח מתייחסת לכך אחרת לחלוטין", מציין עו"ד אלמוג. "התוצאה היא שהרוב המוחלט של התביעות המטופלות על ידי משרדנו משולמות – ובמהירות. כלומר כמעט כל מי שנגיש בשמו תביעה יקבל פיצוי, וברוב המוחלט של המקרים זה קורה אגב ממש בלי סחבת של שנים בבית המשפט – אלא בהליך מהיר של פשרה". 

מעוניינים לבדוק אם מגיע לכם פיצוי מחברות הביטוח הסיעודי ולא לוותר להן על מאות אלפי שקלים? השאירו פרטים כאן:

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם תוך זמן קצר לקביעת אבחון וסריקה ממוחשבת ללא עלות!

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם תוך זמן קצר לקביעת אבחון וסריקה ממוחשבת ללא עלות!

דילוג לתוכן