מסתבר שהמשרדים הכי טובים בירושלים נמצאים מחוץ לירושלים. תכירו את מבשרת החדשה – ה"פאלו אלטו" של ירושלים

כמעט כל בעל עסק או משרד בירושלים מרגיש את זה בשנים האחרונות. הקסם שהיה בעיר מתחיל להפוך לסיוט של פקקים אינסופיים. העובדים והלקוחות מתקשים להגיע, התשתיות והבניינים מיושנים – ומחירי השכירות הגבוהים כבר לא מצדיקים את התמורה. אבל – ירושלים לא לבד. בעולם וגם בישראל יותר ויותר מרכזי עסקים נודדים למקומות נגישים מחוץ לערים, ובדיוק כמו פאלו אלטו בסן פרנסיסקו, קריית עתידים בת"א ופארק המדע בחיפה גם המהפכה העסקית של ירושלים מתחילה להיבנות – והיא מתמקמת במבשרת ציון. מה זה אומר ואיך זה יגרום לכם להשתדרג ולהתייעל? בדקנו עבורכם
(שנה גודל)
פקקים
סיוט כל בוקר בדרך לעבודה וצפי לפקקים עד 2022

משרדים לעסקים

נתחיל בעובדות ומספרים. מסקר של עמותת אור ירוק עולה כי הירושלמים והירושלמיות עומדים הכי הרבה זמן בפקקים בדרך לעבודה, 31% מהם טוענים כי הם נוסעים בפקק בין שעה לשעתיים ואף יותר בכל יום. בחישוב פשוט זה בזבוז של יותר מיום עבודה בכל שבוע, רק בפקקים. ולאור זה שהחסימות בכניסה לירושלים צפויות לפחות עד 2022 ( אבל אנחנו בישראל, זה בטוח יקח יותר זמן ) המציאות הזאת לא הולכת להשתנות בזמן הקרוב.

אם העסק שלכם נמצא בירושלים, אתם בטוח מכירים את זה בעצמכם. אתם והעובדים שלכם לרוב מעדיפים לצאת מאוחר, לחזור מאוחר ולבזבז המון זמן. ובעולם שזמן שווה כסף… ודאי כבר חישבתם את זה על ההגה עשרות פעמים בעצמכם. ועדיין לא דיברנו על העצבים, על זה שאתם לא מספיקים לראות את הילדים, הלקוחות שלא יכולים להיפגש בבוקר ואין חניה עבורם ועל זה שבתכל'ס? בכסף שאתם משלמים על שכירות, אפשר לקבל היום יותר. הרבה יותר.

מבשרת מביאה את הבשורה לעסקים הירושלמים…והמשרדים הולכים ואוזלים 

העולם השתנה, שוק התעסוקה השתנה, העסקים השתנו וכך גם הנדל"ן העסקי למשרדים ומרכזי העסקים עצמם. כך זה בחו"ל וכך זה גם בישראל.

אם עד היום מרכז העסקים והייטק של איזור ירושלים התמקד באיזור הר חוצבים, גבעת שאול המיושנת או נוה אילן המבודדת – הדרישה למתחמים חדשים בסטנדרטים של נוחות, איכות, מפרט ותכנון בינלאומי, הביאה יזמים מובילים למצוא פתרונות חדשים ואטרקטיבים מכל הבחינות. מבדיקה שערכנו לקראת הכתבה עולה כי 5 הדברים החשובים לבעלי עסקים באיזור ירושלים הם :

לוקיישן ונגישות בעלי עסקים באיזור ירושלים מחפשים משרד במיקום טוב ,קרוב לירושלים אך ללא הפקקים בכניסה וביציאה מהעיר, בסמיכות לדרכי גישה נוחות וקרוב יותר לת"א.

שידרוג ויעילות  לאור מציאות הקורונה, בעלי עסקים מחפשים מצד אחד להתייעל ומצד שני להתשדרג. וכשיותר ויותר אנשים עובדים מהבית, עולה גם הביקוש למשרדים קטנים יותר, עם תכנון שטח טוב ויעיל יותר, בהתאם לצרכים המדויקים של העסק. כשמוסיפים לזה מפרט בסטנדט יוצא דופן, אין ספק שמעבר כזה משדרג את המשרד ויכול לחסוך לא מעט.

סטנדרטים בינלאומיים אם פעם המשרדים המעוצבים, המתקדמים והחכמים נבנו רק בת"א, היום גם היזמים וגם השוכרים מתעקשים על סטנדרט גבוה בבניה, ומבינים שתכנון עד הפרטים הכי קטנים וביצוע ברמה הגבוה ביותר הם "מאסט".

הזדמנות עסקית ותנאי שכירות אטרקטיביים – הזדמנות עסקית טובה במחירים אטרקטיביים עד ש"תתגלה לכולם" ותתייקר

Plug & Play – כולם רוצים גמישות ואופציה להיכנס למשרד מוגמר,  בראש שקט ולהתחיל לעבוד בלי בעיות של הקבלן / היזם / המתכנן / המשכיר  – לבוא עם טישרט ומחשב ולהתחיל לעבוד. אנחנו רוצים מקום חדש ומתחדש עם תנופת פיתוח שתזרים עוד לקוחות / עובדים שישמחו לעבוד קרוב לבית.

מפה של מבשרת ציון ע

תכירו את M.B.C – המקום הכי טוב, עם העתיד הכי טוב לעסק שלכם

ישנם לא מעט יזמים שהבינו את הפוטנציאל העסקי והנדלנ"י הטמון במבשרת ציון ומתחילים לבנות בה את העתיד כבר בימים אלו. שתיים מהן הן חברת י.ד. ברזאני המתמחה בייזום, נדל"ן ותשתיות, אשר מוכרת לטובה מעשרות הפרוייקטים המצליחים שלה וכבר הקימה מספר מיזמים מוצלחים במבשרת, וחברת גל א.מ.ר.ל.ד – חברה המתמחה בייזום נדלן, שהקימה מספר בנייני משרדים מתקדמים בארץ.

בימים אלו בונות החברות את MBC – Mevaseret Business Center. מרכז העסקים הייחודי של מבשרת בו שני בנייני בוטיק מרהיבים ומעוצבים. הבניינים והמשרדים בתוכם תוכננו ועוצבו באיכות הגבוהה ביותר, וכוללים: שטחים ציבורים וחכמים, שיכללו לובי מעוצב ויוקרתי ברמת גימור מפנקת ומעליות חדישות לכל בניין.

בועז ביטמן, אדריכל הפרוייקט מספר :  תכנון קומות המשרדים מאפשר גמישות תכנונית וניצול מיטבי ויעיל של שטחי המשרדים המושכרים מה שיוצר יחס ברוטו/נטו מעולה. ריבוי כיווני אויר לכל משרד בשילוב הטבע והנוף המרהיב, הופך את העסקה לכדאית במיוחד. לחלק מהמשרדים בקומה הראשונה כניסה ישירה מהרחוב המתאימה לייעודים שונים! בנוסף, חניות פרטיות לכל היחידות בשלושה מפלסים תת קרקעיים

משרדים מעוצבים ב-3 מסלולים יחודיים

כשמביטים לעומק על התכנון והמחשבה הרבה שהושקעה בפרוייקט MBC אי אפשר שלא להתרשם: 

  • המיקום מעולה – קרוב מאוד לירושלים, בלי הפקקים, בצמוד למבשרת ציון, ישוב מתפתח עם איכות אנשים במעמד סוציואקונומי גבוה.
  • הפוטנציאל עצום – בצמוד לפרוייקט נבנית שכונת מגורים ענקית עם  כ-1500 יח"ד שמהווים פוטנציאל תעסוקתי גדול מאד הכולל גם עסקים חופשיים וגם משרדי ממשלה (  3000 מ"ר בפרוייקט כבר הושכרו לגורם ממשלתי )
  • המוצר מושלם – משרד מתאים בשלושה מסלולים ייחודיים: 1 .משרד ברמת מעטפת. 2 .משרד מותאם ללקוח ברמת גמר . בשני המסלולים הללו ילוו אתכם יועצים אשר יעזרו לכם לתכנן את המשרד הייחודי שלכם. אדריכל, יועץ חשמל, יועץ מיזוג ויועץ אינסטלציה.  3 .משרד מעוצב עד הפרט האחרון כחלק מאגף מתוכנן מראש עם חללי עבודה משותפים – החל מ- 50 מ"

"תכנון קומות המשרדים מאפשר גמישות תכנונית וניצול מיטבי ויעיל של שטחי המשרדים המושכרים מה שיוצר יחס ברוטו/נטו מעולה וריבוי כיווני אויר. הצלחנו לתכנן מוצר מושלם ברמה בינלאומית עם הזדמנות עסקית טובה ומחירים אטרקטיביים למי שימהר" בועז ביטמן, אדריכל הפרוייקט.

הדמייה פרוייקט מתחם עסקים מבשרת ציון
מיקום ומחירים מנצחים MBC

לסיכום, אם אתם רוצים לקחת את העסק שלכם לשלב הבא ואתם חושבים לשכור משרד, ואם יש לכם שאלות נוספות – בפרוייקט MBC ישמחו לענות ולהסביר לכם את כל מה שצריך לדעת. אחרי הכל – מה יש לכם להפסיד

דילוג לתוכן