אי אפשר לטוס לחו"ל? לפחות תבלו כמו בחו"ל. שיעור גולף משפחתי בקיסריה – הבילוי המשפחתי החדש!

הקורונה שינתה לנו את הכל, את המציאות, את התכניות לחופש וגם את סוגי הבילוי עם המשפחה. אבל מסתבר שיש גם הפתעות לטובה. הכירו את הטרנד הספורטיבי החדש למשפחות – שיעור גולף בסטייל ובאוויר הפתוח. והמחיר? בואו נגיד שתוציאו הרבה יותר, אפילו אם רק תלכו למסעדה עם המשפחה…
(שנה גודל)

לחו"ל כנראה שכבר לא נטוס בזמן הקרוב ורוב האטרקציות ואתרי הבילוי המשפחתיים  וההמוניים עדיין סגורים. אז איך בכל אפשר לבלות עם המשפחה בתקופה הנוכחית? מסתבר ששיעור גולף משפחתי בקיסריה מבטיח להעניק לכם ולילדים חוויה של פעם בחיים. ותאמינו לי, זה לא דומה למשהו שאי פעם עשיתם וזה לא מזכיר אף בילוי משפחתי שחוויתם.

משחק גולף מרתק באוויר הפתוח (בדיוק לימי הקורונה), עם מדריך צמוד, סיור במכוניות גולף, מגרשים מטופחים, טבע ירוק ואוויר צלול – וכל זאת במחיר שווה לכל נפש, ובכפוף להוראות התו הסגול כולל כל האמצעים הנדרשים: שמירה על מרחק, היגיינה, חובת עטיית מסיכת פנים כשלא בעת משחק וכל מה שדרוש לחוויה מדהימה לכל המשפחה. איך עושים את זה? תמשיכו לקרוא:

מועדון גולף קיסריה - חוויה מדהימה לכל המשפחה
מועדון גולף קיסריה - חוויה מדהימה לכל המשפחה

הבילוי כמו בעשירון העליון והמחיר ? יותר מסביר

בקיסריה, שידועה כמרכז הגולף הבינלאומי של ישראל, נמצא מגרש הגולף הגדול בארץ בעיצובו של פיט דאי מאדריכלי הגולף המובילים בעולם. המגרש חדשני ומפתיע, ועומד בסטנדרטים בינלאומיים של 18 גומות המתפרסות על פני 8 ק"מ של מדשאות מטופחות, גבעות ירוקות, עצים מצלים ואגמים מלאכותיים.

משחק הגולף שהיה שמור בעבר לבני המעמד הגבוה, הפך בשנים האחרונות לפעילות פופולארית שחוצה מעמדות וגילאים, בעיקר בזכות העובדה שהוא מצליח לשלב בין פעילות גופנית ובין פעילות חברתית. הקסם של מרבדי הדשא הירוקים והאינסופיים, בשילוב עם האתגר הדינאמי והספורטיבי של החבטות והקליעה לגומות – הפכו את הגולף לפעילות פנאי מגבשת, מהנה ונגישה לכל המשפחה ולכלל הגילאים. העלות לשיעור גולף משפחתי של 5 אנשים הוא –399שקלים בלבד (כן, קראתם טוב. זה המחיר). השיעור כולל ליווי של מדריך צמוד, סיור במכוניות גולף וטבע ירוק ומרהיב, והוא מיועד לזוג הורים + 3 ילדים בגילאי 6-18 (50 שקלים לכל ילד נוסף).

מועדון גולף קיסריה - חוויה מדהימה לכל המשפחה

יום כיף נפלא לכל המשפחה

גולף הוא משחק המצריך רק רגש ודיוק. לא צריך לשבור יותר מדי את הראש בכל הקשור ללוגיסטיות ויחסי כוחות – פשוט נרשמים ומגיעים לחוויה מלכדת, כיפית ובעיקר משחררת. אפילו ההבדלים הפיזיים בין גברים לנשים בו ופער הגילאים לא משנים כמו בענפי ספורט אחרים. לא נדיר שהילדה תנצח את האבא ( והאמא את כל המשפחה ) כשלוקחים בחשבון את האפשרויות הנוספות שמציעה קיסריה כמרכז תרבותי, אווירתי וקולינרי – שיעור גולף משפחתי הוא אופציה ליום כיף ובילוי ייחודי, במחיר שפוי וקטן לחופש הגדול.

חשוב לציין כי מועדון הגולף פתוח בכפוף להוראות המחמירות של משרד הבריאות ופועל על פי כל כללים קפדניים.הכניסה למבוגרים הינה בהתאם לתו ירוק בהצגת תעודת מתחסן או מחלים.  ילדים מתחת לגיל 16 בהתאם לתו הסגול מותנית בעטיית מסיכה ובדיקת חום תקינה. כך תוכלו ליהנות מחוויה בריאה ונעימה לכל המשפחה.

לקבלת המחיר המיוחד עבור שיעור גולף משפחתי - השאירו מספר פרטים כאן:

דילוג לתוכן