סגור

לקבלת המחיר המיוחד עבור שיעור גולף משפחתי

השאירו מספר פרטים כאן

לא יכולים לטוס לחו"ל? לפחות תבלו כמו בחו"ל. שיעור גולף משפחתי בקיסריה – הבילוי המשפחתי החדש!

שוברים את הראש איך לבלות עם הילדים? הכירו את הטרנד הספורטיבי החדש למשפחות – שיעור גולף בסטייל ובאוויר הפתוח. והמחיר? בואו נגיד שתוציאו הרבה יותר, אפילו אם רק תלכו למסעדה עם המשפחה…
(שנה גודל)

אחרי שהמליצו לנו לא לטוס לחו"ל בזמן הקרוב, ולאור כך שרוב ואתרי הבילוי המשפחתיים בישראל כבר מוזמנים שבועות מראש, איך בכל אפשר לבלות עם המשפחה בתקופה הנוכחית? מסתבר ששיעור גולף משפחתי בקיסריה מבטיח להעניק לכם ולילדים חוויה של פעם בחיים. ותאמינו לי, זה לא דומה למשהו שאי פעם עשיתם וזה לא מזכיר אף בילוי משפחתי שחוויתם.

משחק גולף מרתק באוויר הפתוח, עם מדריך צמוד, סיור במכוניות גולף, מגרשים מטופחים, טבע ירוק ואוויר צלול – וכל זאת במחיר שווה לכל נפש עם כל מה שדרוש לחוויה מדהימה לכל המשפחה. איך עושים את זה? תמשיכו לקרוא:

ילדה משחקת גולף בקיסריה
מועדון גולף קיסריה - חוויה מדהימה לכל המשפחה

הבילוי כמו בקלאבים בחו"ל והמחיר? יותר מסביר

בקיסריה, שידועה כמרכז הגולף הבינלאומי של ישראל, נמצא מגרש הגולף הגדול בארץ בעיצובו של פיט דאי מאדריכלי הגולף המובילים בעולם. המגרש חדשני ומפתיע, ועומד בסטנדרטים בינלאומיים של 18 גומות המתפרסות על פני 8 ק"מ של מדשאות מטופחות, גבעות ירוקות, עצים מצלים ואגמים מלאכותיים.

משחק הגולף שהיה שמור בעבר לבני המעמד הגבוה, הפך בשנים האחרונות לפעילות פופולארית שחוצה מעמדות וגילאים, בעיקר בזכות העובדה שהוא מצליח לשלב בין פעילות גופנית ובין פעילות חברתית.

הקסם של מרבדי הדשא הירוקים והאינסופיים, בשילוב עם האתגר הדינאמי והספורטיבי של החבטות והקליעה לגומות – הפכו את הגולף לפעילות פנאי מגבשת, מהנה ונגישה לכל המשפחה ולכלל הגילאים.

העלות לשיעור גולף משפחתי של 5 אנשים היא – 399 שקלים בלבד (כן, קראתם טוב. זה המחיר לחודשים ינואר פברואר בלבד!).
השיעור כולל ליווי של מדריך צמוד, סיור במכוניות גולף וטבע ירוק ומרהיב, והוא מיועד לזוג הורים + 3 ילדים בגילאי 6-18 (50 שקלים לכל ילד נוסף).

מועדון גולף קיסריה - חוויה מדהימה לכל המשפחה

יום כיף נפלא לכל המשפחה

גולף הוא משחק המצריך רק רגש ודיוק. לא צריך לשבור יותר מדי את הראש בכל הקשור ללוגיסטיות ויחסי כוחות – פשוט נרשמים ומגיעים לחוויה מלכדת, כיפית ובעיקר משחררת.

אפילו ההבדלים הפיזיים בין גברים לנשים או פער הגילאים בין המשתתפים במשחק, לא משנים כמו בענפי ספורט אחרים.

לא נדיר שהילדה תנצח את האבא ( והאמא את כל המשפחה ) כשלוקחים בחשבון את האפשרויות הנוספות שמציעה קיסריה כמרכז תרבותי, אווירתי וקולינרי – שיעור גולף משפחתי הוא אופציה ליום כיף ובילוי ייחודי, במחיר שפוי וקטן.

אם גם אתם מחפשים את הבילוי האולטימטיבי לתקופה הקרובה, ואתם רוצים להעניק למשפחה, חווית גולף נפלאה, תשאירו פרטים בתיבה הכחולה ותיהנו ממחיר מבצע ייחודי לחודשים ינואר ופברואר 2022. בילוי נעים! 

לקבלת המחיר המיוחד עבור שיעור גולף משפחתי - השאירו מספר פרטים כאן:

דילוג לתוכן