×

לקבלת המחיר המיוחד עבור שיעור גולף משפחתי

השאירו מספר פרטים כאן

כך הפכו שיעורי הגולף המשפחתיים בקיסריה לבילוי המועדף

שוברים את הראש איך לבלות עם הילדים ? מועדון הגולף בקיסריה מזמין אתכם להתנתק ל"רגע" ולהגיע לחוויית התרעננות ספורטיבית. והמחיר? רק 349 ₪ לכל המשפחה
(שנה גודל)

 איך בכל זאת אפשר לבלות עם המשפחה בתקופה שכזאת? מסתבר ששיעור גולף משפחתי בקיסריה מבטיח להעניק לכם ולילדים חוויה ותאמינו לי, זה לא דומה למשהו שאי פעם עשיתם וזה לא מזכיר אף בילוי משפחתי שחוויתם.

משחק גולף מרתק באוויר הפתוח, בליווי מדריך, סיור במכוניות גולף, מגרשים מטופחים, טבע ירוק ואוויר צלול. איך עושים את זה? תמשיכו לקרוא.

הבילוי כמו בקלאבים בחו"ל. והמחיר? ללא תחרות

בקיסריה, שידועה כמרכז הגולף הבינלאומי של ישראל, נמצא מגרש הגולף הגדול בארץ בעיצובו של פיט דאי מאדריכלי הגולף המובילים בעולם. המגרש חדשני ומפתיע, ועומד בסטנדרטים בינלאומיים של 18 גומות המתפרסות על פני 8 ק"מ של מדשאות מטופחות, גבעות ירוקות, עצים מצלים ואגמים מלאכותיים.

משחק הגולף שהיה שמור בעבר לבני המעמד הגבוה, הפך בשנים האחרונות לפעילות פופולרית שחוצה מעמדות וגילאים, בעיקר בזכות העובדה שהוא מצליח לשלב בין פעילות גופנית ובין פעילות חברתית.

הקסם של מרבדי הדשא הירוקים והאינסופיים, בשילוב עם האתגר הדינאמי והספורטיבי של החבטות והקליעה לגומות – הפכו את הגולף לפעילות פנאי מגבשת, מהנה ונגישה לכל המשפחה ולכל הגילאים.

העלות לשיעור גולף משפחתי של 5 אנשים היא -349 ₪ בלבד במקום 449 ₪ ! (כן, קראתם טוב. זה המחיר). מחיר מיוחד לתקופה זו

השיעור כולל ליווי של מדריך צמוד, סיור במכוניות גולף וטבע ירוק ומרהיב, והוא מיועד לזוג הורים + 3 ילדים בגילאי 6-18 (50 שקלים לכל ילד נוסף).

 

יום כיף נפלא לכל המשפחה

גולף הוא משחק המצריך רק רגש ודיוק. לא צריך לשבור יותר מדי את הראש בכל הקשור ללוגיסטיות ויחסי כוחות – פשוט נרשמים ומגיעים לחוויה מיוחדת ומלכדת

אפילו ההבדלים הפיזיים בין גברים לנשים או פער הגילאים בין המשתתפים במשחק, לא משנים כמו בענפי ספורט אחרים.

לא נדיר שהילדה תנצח את האבא (והאמא ואת כל המשפחה).

כשלוקחים בחשבון את האפשרויות הנוספות שמציעה קיסריה כמרכז תרבותי, אווירתי וקולינרי – שיעור גולף משפחתי הוא אופציה ליום כיף ובילוי ייחודי, במחיר שפוי וקטן.

לסיכום: אם גם אתם מחפשים את הבילוי המושלם לכל המשפחה בתקופת החגים ואתם רוצים להעניק חווית גולף נפלאה של פעם בחיים, תשאירו פרטים בתיבה הכחולה ותיהנו ממחיר מבצע ייחודי עד ל-31/12/2023. בילוי נעים! 

לקבלת המחיר המיוחד עבור שיעור גולף משפחתי - השאירו מספר פרטים כאן:

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם תוך זמן קצר לקביעת אבחון וסריקה ממוחשבת ללא עלות!

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם תוך זמן קצר לקביעת אבחון וסריקה ממוחשבת ללא עלות!

דילוג לתוכן