×

לבדיקת התאמה של הרכב ומידע נוסף על המערכת שתציל את החיים שלכם ושל ילדיכם בחורף בכביש

מלאו את הפרטים ומומחה בטיחות יחזור אליכם:

כך תצילו את החיים שלכם ושל ילדיכם מסכנות בזמן הנהיגה בחורף

החורף מביא איתו סכנות גדולות בכבישים. לצד ראות לקויה וסכנת החלקה, נהיגה בחורף טומנת בחובה סיכונים נוספים לחייכם וחיי משפחתכם במהלך הנהיגה. אז מה ישמור עליכם בדרך? בדקנו
(שנה גודל)
נהיגה בחורף

נהיגה בחורף מסוכנת יותר

נהיגה בגשם יכולה להיות משימה לא קלה ובמצבים מסויימים מסכנת חיים. מה שמתחיל כנסיעה נעימה ברכב עם הילדים עלול להסתבך מאוד, במיוחד בחורף. כבישים חלקים וקור מקפיא הופכים את הכול למסוכן הרבה יותר. תאונה, תקלה במצבר או במנוע ואפילו פנצ'ר יכולים להסתיים באסון. ואם נתקעים עם הילדים בצד הדרך במקרה של תאונה או תקלה ללא אפשרות להתקשר מהנייד ולקרוא לחילוץ והצלה זה עלול לסכן חיים.

ומה עם הסבים והסבתות? מגיל 60 פלוס המוטוריקה, השמיעה והראייה יורדות, והגוף מגיב לאט יותר לסיטואציות שיכולות לקרות על הכביש. מבוגרים שמסיעים את הנכדים, במיוחד בתנאים חורפיים, חשופים עוד יותר לסכנות בכבישים.

התפקיד שלנו כהורים, סבים וסבתות הוא לשמור על הילדים. אבל מי ישמור עלינו אם חלילה נאבד את היכולת לתפקד במצב חירום כזה או אחר?  

מוכנים לחורף עם הכפתור

מזג האוויר סוער, סופות ושטפונות כמו אלה שפקדו אותנו בשנה שעברה, מעלים עוד יותר את הסיכויים לתקלות ותאונות בכבישים. כדי לתת מענה לסכנות אלה פותח בישראל "הכפתור" – טכנולוגיה מהפכנית כחול לבן של חברת "קוברה" שתציל את חייכם ואת חיי משפחתכם בכביש. "הכפתור" כולל לחצן מצוקה מתקדם לרכב המחובר למוקד אנושי מקצועי 24/7, שנותן מענה תוך חצי דקה מרגע הלחיצה על "הכפתור".

טכנולוגיה מהפכנית כחול לבן של חברת "קוברה". מרגע שהתקנת אותה ברכב אתה אף פעם לא לבד, "הכפתור" היא מערכת קטנה, קומפקטית ופשוטה שמתפקדת כמערכת חירום לכל דבר. היא מחוברת למוקד אנושי מקצועי 24/7, שעונה תוך 30 שניות לכל בעיה שאתה נתקל בה במהלך הדרך – בין אם זה תקר בגלגל, בעיה בריאותית או חלילה תאונה או פח"ע. 

מוקד שירות
מוקד אנושי שמאויש 24/7 ומגיב בתוך 30 שניות

בנוסף, המערכת מצויידת בחיישנים המזהים באופן אוטומטי כל מקרה של תאונה או התהפכות של הרכב ושולחת איתות באופן מיידי למוקד אנושי שתמיד תמיד פתוח, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. ההתרעה מתבצעת באופן עצמאי וללא צורך בתפעול מצד הנהג, ומיד אחריה המוקדנים שיושבים בחדר הבקרה של "הכפתור" מזעיקים את כוחות ההצלה למיקום המדויק של הזירה, ובמקביל מנסים כל העת ליצור קשר ולשוחח עם הנהג. הפעולה הזו התבררה לא פעם כהבדל בין חיים ומוות בזמן אמת.

במצבים בהם אתם נקלעים למצוקה באזור ללא קליטה, לכפתור ישנה סוללה עצמאית המאפשרת גם במצבים קיצוניים להתקשר לשרת, להתחבר למוקד אנושי שמשגר קריאה לכוחות החירום וההצלה. בכך, היא גם מצמצמת משמעותית את זמן התגובה והגעה מהירה יותר של צוותי ההצלה.

זאת ועוד, חברת הכפתור מפעילה מעל 300 מחלצים שפרוסים ברחבי ישראל, והיא מקבלת מדי יום עשרות שיחות חירום כאלה. כן, היא מצילה חיים כל הזמן.

באירופה היא חובה, בישראל היא מצילה חיים

באירופה, התקנת מערכת כזאת – שם היא נקראת eCall – כבר הפכה לחובה עבור כל רכב שעולה על הכביש החל מינואר 2018. פה, אצלנו, זו עדיין לא חובה – אבל המערכת נקנית בקצב אדיר; תורמת לכך העובדה שמחירה שווה לכל כיס, שהשימוש במערכת הינו ללא כל התחייבות מצד בעל הרכב (ניתן להפסיק את השימוש בכל עת) ושהיא מתאימה לכל רכב. ההתקנה אגב, מתבצעת על ידי מתקין מוסמך מטעם החברה ונעשית במקום מגוריו של הלקוח ותוך 30 דקות.

אם יש משהו שאנחנו כבר יודעים ממרום שנותינו, זה ש"לי זה לא יקרה" הוא משפט מסוכן מאוד. כבר למדנו שההפך הוא הנכון, ועל אחת כמה וכמה על הכביש: אנחנו חייבים להכיר את הסכנות והבעיות שעלולות לארוב לנו שם, ולמצוא דרכים להתגבר עליהן. כדי שנמשיך ליהנות מהנכדים שלנו, מטיולים, סרטים וקונצרטים. מהחיים!

לסיכום, אם אתם רוצים לשמור על עצמכם ועל חיי הילדים והנכדים שלכם, אל תעלו על ההגה בחורף בלי הטכנולוגיה של הכפתור. עובדה שהיא כבר מצילה חיים בכבישים בכל יום ובכל שעה. רוצים לקבל מידע נוסף? פשוט תשאירו פרטים בתיבה הכחולה למטה ויועץ בטיחות של הכפתור יחזור אליכם בהקדם. בהצלחה ונסיעה בטוחה.

לבדיקת התאמה של הרכב ומידע נוסף על המערכת שתציל את החיים שלכם ושל ילדיכם בחורף בכביש

מלאו את הפרטים ומומחה בטיחות יחזור אליכם:

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם תוך זמן קצר לקביעת אבחון וסריקה ממוחשבת ללא עלות!

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם תוך זמן קצר לקביעת אבחון וסריקה ממוחשבת ללא עלות!

דילוג לתוכן