×

רוצים לקבל פרטים נוספים על דיאט לורן?

השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם

איך אפשר לרדת 12 ק"ג בחודשיים וגם לשמור על המשקל החדש לאורך שנים?

הבטחות לדיאטות רזון מהירות, ובעקבותיהן עלייה במשקל בתוספת ריבית, הפכו לריקוד היו-יו הנצחי של חיינו. לא רק שהחזרה האינסופית הזו פוגעת קשות בבריאותנו, היא גם מדלדלת את האמונה שלנו בעצמנו. אז איך נוכל לצאת מהלופ ולמצוא שיטה שעובדת נכון ולאורך זמן?
(שנה גודל)
אישה מסתכלת במראה ושמחה מהירידה במשקל

על פי דו"ח הלמ"ס מ-2018 כמחצית מאיתנו, הישראלים, סובלים מעודף משקל. אך רובנו לא מוותרים על השאיפה, לרדת במשקל ולהיות הגרסה הכי טובה של עצמנו. אחת לתקופה, מופיע הלהיט התורן ואנחנו מתמסרים לדיאטה החדשה ונכנסים ללופ מייאש. שוב ושוב אנו מגלים שהדיאטות הללו לא יעילות ואף מזיקות לנו. הן מגבילות אותנו, גורמות לנו לחסרים תזונתיים, ובעיקר, משאירות אותנו מאוד רעבים. כמה זמן זה יחזיק? לא הרבה. בשורה התחתונה, דיאטות הרזון הללו מובילות אותנו להתקפי זלילה חסרי רסן, ולעלייה נוספת במשקל. אין זה מפליא שכ-95% מהאנשים שעושים דיאטה, מעלים שוב במשקל.

באיזו דיאטה נשרוד לאורך זמן?

בעולם הרפואה כבר החלו להבין, שהרפואה הטובה ביותר בשבילנו היא זו המותאמת לנו אישית. כך גם לגבי דיאטות. כאשר אנחנו מנסים להתאים את עצמנו לתפריט ולטרנד משתנה של דיאטה: מתנזרים ממזונות מסוימים המהווים חלק מהותי מהתפריט היומיומי שלנו, או אמורים לצרוך מזונות שאנחנו לא ממש אוהבים או תוספי מזון ואבקות למיניהן, רבים הסיכויים שלא נעמוד בזה. אורח החיים שלנו עמוס ותובעני גם ככה, ואנחנו זקוקים לשיטה שתתאים את עצמה אלינו, ותתיישר לפי הקצב וסגנון החיים שלנו. רק דיאטה שתהיה מספיק גמישה עבורנו לא תישבר, ותוכל ללוות אותנו לאורך זמן ולהיטמע היטב בהרגלים היומיומיים שלנו.

דיאטה שכזו חייבת להיות מבוססת על מדע ועל היקף רחב של מחקרים שנעשו בתחום, זאת, על מנת להבין את המנגנונים הייחודיים של פירוק שומנים וחילוף חומרים שיש לכל אחד מאיתנו, ולהתאים למנגנונים ספציפיים אלו את התפריט.

לורן גונר גם הייתה בלופ הזה. כמי שסבלה מעודף משקל, היא ניסתה בחייה שלל דיאטות, פנתה לאימוני ספורט, דיאטנים קליניים, וכולם הובילו אותה לאותו מקום – למצוא נחמה במזון ולהעלות עוד במשקל. כמי שהייתה סטודנטית מצטיינת באוקספורד, החליטה לורן לצאת למסע שישנה את חייה ואת חייהם של אחרים ולחקור לעומק את נושא ההרזייה והדיאטות.
לורן גונר הייתה מספיק חכמה להבין את מה שהרבה אחרים פספסו (אחרי הכול, לא כל אחד סיים כמוה את אוקספורד בהצטיינות) – כדי שנצליח בדיאטה, ונוכל להתמיד בה לאורך זמן ולשמור על המשקל החדש, אי אפשר לחזור שוב על אותה תבנית ורק לקשט אותה ולקרוא לה בשם אחר. אז מה כן צריך לעשות? לשנות את המהות, ליצור שיטה שעובדת רק בהתאמה אישית.

ירקות בריאים
"דיאטה מוצלחת מתחילה קודם כל בהתאמה אישית" | לורן גונר

הישר ממעבדות אוקספורד – הדיאטה שמבוססת על מדע

אחת התובנות הקריטיות של לורן גונר במחקרה פורץ הדרך, הייתה ההבנה שכל אחד ואחת מאיתנו זקוקים לדיאטה שונה, שמתאימה רק לו. התפירה המדויקת של הדיאטה לצרכי הגוף ול-DNA האישי היא המפתח לא רק לירידה במשקל, אלא גם ובעיקר לשמירה עליו לאורך זמן. לא עוד להתאים את עצמנו ואת אורח חיינו לתפריט גנרי מדכא ומייאש, אלא התאמה של התפריט להרגלי התזונה ולצרכים שלנו, תוך הקפדה על מזון בריא, תערובות צמחיות ללא חומרים משמרים או מלאכותיים וללא קפאין. ליבת ההצלחה של דיאטת לורן טמונה גם בתערובות צמחי מרפא טבעיים, מבוססי מחקר, שהתגלו כמסייעים לגוף באיזון רמות הסוכר בדם, ניקוי רעלים, שריפת שומנים ועוד. צמחים אלו מיוצרים בסטנדרטים גבוהים, ונותנים מענה לצרכי הגוף בתהליך ההרזייה.

מעבר להיבטים הפיזיולוגיים, לורן הבינה לעומק גם את הפן הרגשי והצרכים הרגשיים המתעוררים במהלך הדיאטה. זו הסיבה שדיאטת לורן נעשית בליווי אישי על בסיס יומי של נטורופתית מובילה, המותאמת לכל אחד ואחת מהמטופלים. הליווי המקצועי מעניק מעטפת שלמה: מאבזר כל מטופל בכלים הנכונים, מסייע ברגעי משבר, ונותן מענה לכל צורך שעולה במהלך הדיאטה.

אישה עשתה את דיאטת דש והתוצאות לא איחרו לבוא תמונת לפני ואחרי

אתי דר – בת 56: ירדה 13.5 קילוגרם

"היום אחרי 10 שבועות בדיאטה עם התאמה אישית וליווי יומיומי של היועצת שלי, ירדתי 13.5 קילו! אני מאושרת להסתכל על עצמי במראה ולקבל את כל המחמאות מסביב. הליווי היומיומי בדיאטה, התמיכה והסבלנות עשו את העבודה. זאת השיטה הכי מוצלחת שנתקלתי בה. ואני מאושרת."

אישה עשתה את דיאטת דש והתוצאות לא איחרו לבוא תמונת לפני ואחרי

דיצה רוזנפלד – בת 43: ירדה 7 קילוגרם

"הדיאטה של לורן עבורי היא פשוט מתנה לחיים.  ירדתי 7 קילו שזה מעל למה שתכננתי והכמוסות הטבעיות שקיבלתי עזרו לי בקבלת ויטמינים, פירוק שומן , הרגשתי אנרגטית וירד לי החשק גם למתוקים. אבל מבחינתי הכי חשוב היה שיועצת התזונה התאימה לי את הדיאטה באופן אישי וליוותה אותי לאורך כל הדרך. אני ממליצה בחום!" 

רוצים עוד מידע על דיאטת לורן המותאמת אישית עבורכם?

השאירו פרטים ויועצת תזונה אישית תחזור אליכם בהקדם

אישה עשתה את דיאטת דש והתוצאות לא איחרו לבוא תמונת לפני ואחרי

יולנד סאנאס – בת 42: ירדה 19.5 קילוגרם

"הגעתי למשקל לא הגיוני לטעמי ונמאס לי. נמאס לי מתהליכים וההבטחות שעברתי בדיאטות אחרות, ואמרתי שאני נותנת צ'אנס אחרון ללורן, דווקא בגלל כל מה ששמעתי על ההתאמה האישית בשיטה שלה והתמיכה שהיא מספקת. מבחינתי הגשמתי חלום והשלתי ממשקלי כמעט 20 קילו! התהליך היה מעבר לציפיות שלי ונתן לי כלים לאורח חיים בריא.

השילוב המנצח בין התאמה אישית, צמחי מרפא וליווי מקצועי הביא כבר 15,000 איש בארץ ובעולם להצטרף לדיאטת לורן. כבר בשבוע הראשון לתהליך הם חוו ירידה במשקל של בין 200-500 גרם שומן בממוצע ליום, וכ- 12-15 ק"ג בתוך חודשיים. למעלה מ-90% מהלקוחות הצליחו לשמור על המשקל החדש לאורך שנים, ולחיות חיים בריאים, מאוזנים ואיכותיים.

אם גם אתם רוצים לצאת מהלופ – לורן תוכל להתאים לכם באופן אישי את הדיאטה, שבה תרדו במשקל בקלות וגם תשמרו על המשקל החדש לאורך זמן. מוכנים להתחיל את השינוי בחייכם – שינוי שיתחיל היום ויחזיק מעמד במשך שנים? תוכלו להשאיר כאן את הפרטים ולקבל שיחת ייעוץ ובדיקת התאמה ללא עלות.

רוצים לדעת עוד על השיטה המהפכנית של לורן לירידה במשקל?

אנא השאירו פרטים ונציגה תחזור אליכם בהקדם:

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם תוך זמן קצר לקביעת אבחון וסריקה ממוחשבת ללא עלות!

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם תוך זמן קצר לקביעת אבחון וסריקה ממוחשבת ללא עלות!

דילוג לתוכן