סגור

רוצים לקבל פרטים נוספים על דיאט לורן?

השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם

להוריד עד חצי ק"ג בכל יום בלי לגווע ברעב? יש דבר כזה!

(שנה גודל)

"מתנה לחיים" – "הגשמת חלום" – "מטורף" – "הצלחה מדהימה"

אלו הם רק חלק מביטויי השמחה שחזרו על עצמם לאורך הראיון עם מי שהתנסתה בדיאטת לורן.
איך הדיאטה עובדת? האם זה אמיתי? למה מליוני אנשים בעולם בוחרים בה וכמה קילוגרמים הם כבר הצליחו להוריד?
הכל, ועוד, בכתבה שלפניכם:

אם גם אתם נחשפים ליותר ויותר פרסומות שמציפות את האינטרנט, הטלוויזיה והרדיו בקשר לדיאטות שונות ומשונות שמבטיחות הרים וגבעות – אתם לא לבד

אבל לאחרונה הגיעה לשוק דיאטה שונה מהדיאטות האחרות, או בעצם הפוכה לגמרי! 

הכירו את דיאטת לורן – היא מתבססת על מדע לכל דבר מתוך הבנה שדיאטה היא דבר אינדיבידואלי, כאשר אין אדם שזהה לאחר. והמשמעות לזה היא מאוד משמחת – אין יותר דבר כזה דיאטת כאסאח. 

מסתבר שכל אחד מאיתנו יכול לאכול דברים מסוימים ומצד שני צריך להמנע מדברים מסוימים אחרים. כך שיכול מאוד להיות שדווקא הדברים שאתם מאוד אוהבים לאכול, יכולים לעזור לכם להוריד במשקל ועל מנת להרזות אתם בסה"כ צריכים להמנע מדברים מאוד מסוימים בתפריט שלכם.  

במשפט אחד: הגוף של כל אחד מאיתנו הוא שונה ולכן הוא זקוק לכמויות מותאומות אישית של ערכים תזונתיים כדי לפרק שומן. 

חישוב כזה בתוספת צמחי מרפא ייחודיים ומערכת תמיכה אישית ויומיומית עוזר לעשרות אלפי אנשים בשנה להוריד קילוגרמים של שומן עודף ולשנות את חייהם לטובה בלי להשאר רעבים. 

האם חלקנו יכולים לאכול פיצה או גלידה בלי להשמין?
במה דיאטה זו שונה מדיאטות אחרות?

לורן גונר, בעלת תואר שני מאוניברסיטת אוקספורד היא המפתחת של תכנית דיאטת לורן – דיאטה בהתאמה אישית המבוססת על מעטפת טיפול כוללת והוליסטית. 

דיאטה זו מיועדת לירידה נקודתית במשקל, ומשלבת צמחי מרפא, תפריט מותאם אישית, ולווי מקצועי יומיומי.
לטענתה, בעזרת השיטה שלה ניתן:

1. לבדל מזונות שמתאימים ולא מתאימים לכל אדם באופן אישי.

2.  לנקות רעלים מתוך התאי שומן שלא ניתן לנקות בשום דרך אחרת

3. להעניק לגוף מעל 100 ויטמינים שהוא זקוק להם על בסיס יומי, שלא ניתן באמת לספק לו ע"י תזונה מודרנית ולפיכך לייצר במצב שיש מספיק ערכים תזונתיים והגוף לא נמצא בסטרס.

4. להכניס את הגוף למצב מיוחד: ע"י מתן צמחים מסוימים הגוף משרר בממוצע 300 גרם שומן כל יום בלי לפגוע במאסת השריר או הנוזלים.

5 .לייצב באופן טבעי את הרמה של הסוכר בדם ולגרום אפילו לאדם שמכור קשה לסוכר לא לחוות דחף חזק לסוכרים או נפילות סוכר. הדבר נעשה על ידי מתן של צמחי מרפא מיוחדים ומתאימים לכך.

עקרונות דיאטת לורן לירידה מהירה וקלה במשקל

תפריטים לאירועים וסופי שבוע

תוצאה שנשמרת לאורך זמן

ללא הרגשת רעב וחוסר שקט

מעקב וליווי מקצועיים יומיומיים לאורך כל הדרך

דיאטה טבעית וקלה, 100% צמחים, 100% כשר

ללא חומרים משמרים, חומרים מלאכותיים או קפאין ובאישור משרד הבריאות

100% התאמה אישית לצריכים שלך

תפריטים מאוד פשוטים

הצלחה מוכחת בכל העולם!

אישה עשתה את דיאטת דש והתוצאות לא איחרו לבוא תמונת לפני ואחרי

אתי דר – ירדה 13.5 קילוגרם

למה בחרתי בדיאטת לורן:  "כמעט כמו כל אישה, גם אני לא הייתי מרוצה מהמשקל שלי. שמעתי על הדיאטה מהקוסמטיקאית שלי ואחרי כמה ימים גם מחברה טובה. מסקרנות התחלתי להיכנס לאינטרנט ולקרוא, אני טיפוס חשדן ולמודת דיאטות. חיפשתי את הביקורות השליליות ולא מצאתי. מצאתי בעיקר שבחים. אז החלטתי לנסות"

מה היו התוצאות ואיך את מרגישה:
"היום אחרי 10 שבועות בדיאטה עם ליווי יומיומי של היועצת האישית שלי, ירדתי  13.5 קילו! אני מאושרת להסתכל על עצמי במראה ולקבל את כל המחמאות מסביב. הליווי היומיומי בדיאטה, התמיכה והסבלנות עשו את העבודה. זאת השיטה הכי מוצלחת שנתקלתי בה. ואני מאושרת."

דיצה רוזנפלד- ירדה 7 קילוגרם

למה בחרתי בדיאטת לורן: אני בת 43 אמא ל – 3 בנות ושנים רבות הייתי לקוחה של שומרי משקל, בשנה וחצי האחרונות נדבקו לי 4 קילוגרמים שלא רצו לעזוב ואחרי שניסיתי לחזור ולספור נקודות או לצמצם במתוקים כלום לא עזר. נכנסתי לאינטרנט וחיפשתי דרך שפויה ובריאה לרדת במשקל וכך הגעתי לדיאטה של לורן."

מה היו התוצאות ואיך את מרגישה:
"הדיאטה של לורן עבורי היא פשוט מתנה לחיים.
 ירדתי 7 קילו שזה מעל למה שתכננתי והכמוסות הטבעיות שקיבלתי עזרו לי בקבלת ויטמינים, פירוק שומן , הרגשתי אנרגטית וירד לי החשק גם למתוקים. אבל מבחינתי הכי  חשוב היה הליווי היומיומי של יועצת התזונה. אני ממליצה על זה בחום!" 

אישה עשתה את דיאטת דש והתוצאות לא איחרו לבוא תמונת לפני ואחרי

שרון ואקנין - ירדה 11 קילוגרם

אישה עשתה את דיאטת דש והתוצאות לא איחרו לבוא תמונת לפני ואחרי

למה בחרתי בדיאטת לורן:  "בניגוד למאות הפעמים בעבר בהן עשיתי דיאטה, הגעתי למסקנה שאני חייבת משהו שיעבוד ולא רק יבטיח הבטחות. ידעתי שתהליך של ירידה במשקל איננו כבמגע של מטה קסם, אבל הייתי מתוסכלת ועל סף ייאוש. ואז גיליתי את הדיאטה של לורן עם התמיכה המדהימה!"

מה היו התוצאות ואיך את מרגישה: המחמאות מגיעות מדי יום וכולם שמים לב לשינוי העצום. מעבר לירידה במשקל של 11 קילו שהיא מדהימה בפני עצמה, אני מרגישה מאד חיונית ואנרגטית. מה שעוד מדהים שלא הרגשתי שאני בדיאטה, אכלתי מצויין ולא הייתה לי תחושת רעב. כמו כן קיבלתי הדרכה יומיומית. עודדו אותי, תמכו בי ונתנו לי וארגז כלים גדול להרגלי אכילה בריאים. הדיאטה והצוות מדהימים!"

אירה - רזתה 17 קילוגרם

למה בחרתי בדיאטת לורן:  "לא הייתי שמחה מאיך שאני נראית והייתי די סקפטית לגבי הדיאטה והתוספים כי יש המון פרסומות כאלו באינטרנט. אבל החלטתי לנסות כי אמרו לי שכאן יש באמת משהו שונה שעובד"

מה היו התוצאות ואיך את מרגישה: "זה מטורף. אחרי 4 חודשים בדיאטה אני 17 קילו פחות והורדתי 3 מידות במכנסיים. זה לא קסם. צריך לשמור ולהקפיד על התזונה והדבר חשוב זה הליווי האישי. גם כשנעלמתי לא ויתרו עלי. זה לא מובן מאליו. המצב רוח שלי מדהים ואני מודה ללורן ולצוות שלה עד אין סוף"

אישה עשתה את דיאטת דש והתוצאות לא איחרו לבוא תמונת לפני ואחרי
אישה עשתה את דיאטת דש והתוצאות לא איחרו לבוא תמונת לפני ואחרי

יולנד סאנאס – ירדה 19.5 קילוגרם

למה בחרתי בדיאטת לורן:  "הגעתי למשקל לא הגיוני לטעמי ונמאס לי. נמאס לי מתהליכים וההבטחות שעברתי בדיאטות אחרות, ואמרתי שאני נותנת צ'אנס אחרון ללורן, דווקא בגלל כל מה ששמעתי על השיטה שלה, תמציות הצמחים המיוחדות והתמיכה שהיא מספקת.

מה היו התוצאות ואיך את מרגישה: "מבחינתי הגשמתי חלום והשלתי ממשקלי כמעט 20 קילו!
התהליך היה מעבר לציפיות שלי ונתן לי כלים לאורח חיים בריא. הליווי כאן הוא יומיומי עם מעקב אחר תזונתי ותחושותי ללא לאות. קיבלתי מהיועצת שלי עזרה, תמיכה ופרגון שאינו מובן מאליו. התוצאות מדברות בעד עצמן, המחמאות מהסובבים אותי והשינוי בסגנון הלבוש, שינו את חיי ואין מאושרת ממני." 

רוצים עוד מידע על דיאטת לורן המותאמת אישית עבורכם?

השאירו פרטים ויועצת תזונה אישית תחזור אליכם בהקדם

לסיכום, עדויות אלו ועוד הן ההוכחה ששיטת לורן עובדת וניתן בעזרתה, לא רק להיפטר מקילוגרמים רבים מבלי לסבול מרעב, אלא גם לשמור על כך לאורך זמן – ולאמץ את ההרגלים האלו לחיים.
ישנם עוד עשרות אלפי גברים ונשים עם סיפורי הצלחה רבים. 

אם גם אתם עוניינים לשמוע עוד על הדיאטה שתאפשר לכם להוריד במשקל מבלי להרגיש רעב ומבלי לוותר על חלק מהמאכלים שאתם כל כך אוהבים, פשוט השאירו פרטיכם בתיבה הכחולה שבתחתית הכתבה. 

השאירו פרטיכם כאן - לשיחת ייעוץ ראשונית חינם עם אחד מאנשי הצוות של לורן

דילוג לתוכן