סגור

רוצים לקבל פרטים נוספים על דיאט לורן?

השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם

לרדת בין 200-500 גרם שומן בכל יום? אל תאמינו תבדקו!

(שנה גודל)

"מתנה לחיים" – "הגשמת חלום" – "מטורף" – "הצלחה מדהימה"

אלו רק חלק מהביטויים שחזרו על עצמם לאורך הראיון עם כל מי שהתנסתה בדיאטת לורן. האם זה אמיתי? איך היא עובדת? למה הן בחרו בה וכמה קילוגרמים הם הורידו? בדקנו

אם גם אתם נחשפים ליותר ויותר פרסומות שמציפות את האינטרנט, הטלוויזיה והרדיו בקשר לדיאטות שונות ומשונות שמבטיחות הרים וגבעות – אתם לא לבד. אבל לאחרונה הגיע לשוק דיאטה שונה מדיאטות אחרות, או בעצם ההיפך הגמור מדיאטות אחרות. קוראים לה דיאטת לורן והיא מתבססת על כך שהגוף זקוק לכמויות מדויקות של ערכים תזונתיים כדי להתחיל לפרק שומן – והחישוב הוא אינדיבידואלי, כאשר אין אדם שזהה לאחר. חישוב כזה בתוספת צמחי מרפא ייחודיים ומערכת תמיכה אישית ויומיומית עזר לאלפי אנשים להוריד באופן מתון קילוגרמים של שומן עודף, ולשנות את חייהם בלי להיות רעבים. האם זאת באמת הדיאטה המיוחלת? ומהו סוד ההצלחה האמיתית לירידה ושמירה על המשקל? יצאנו לשוחח עם שלוש נשים שכבר עשו את זה.

אתי דר – ירדה 13.5 קילוגרם

למה בחרתי בדיאטת לורן:  "כמעט כמו כל אישה, גם אני לא הייתי מרוצה מהמשקל שלי. שמעתי על הדיאטה מהקוסמטיקאית שלי ואחרי כמה ימים גם מחברה טובה. מסקרנות התחלתי להיכנס לאינטרנט ולקרוא, אני טיפוס חשדן ולמודת דיאטות. חיפשתי את הביקורות השליליות ולא מצאתי. מצאתי בעיקר שבחים. אז החלטתי לנסות"

מה היו התוצאות ואיך את מרגישה:
"היום אחרי 10 שבועות בדיאטה עם ליווי יומיומי של היועצת האישית שלי, ירדתי  13.5 קילו! אני מאושרת להסתכל על עצמי במראה ולקבל את כל המחמאות מסביב. הליווי היומיומי בדיאטה, התמיכה והסבלנות עשו את העבודה. זאת השיטה הכי מוצלחת שנתקלתי בה. ואני מאושרת."

אישה עשתה את דיאטת דש והתוצאות לא איחרו לבוא תמונת לפני ואחרי

דיצה רוזנפלד- ירדה 7 קילוגרם

למה בחרתי בדיאטת לורן: אני בת 43 אמא ל – 3 בנות ושנים רבות הייתי לקוחה של שומרי משקל, בשנה וחצי האחרונות נדבקו לי 4 קילוגרמים שלא רצו לעזוב ואחרי שניסיתי לחזור ולספור נקודות או לצמצם במתוקים כלום לא עזר. נכנסתי לאינטרנט וחיפשתי דרך שפויה ובריאה לרדת במשקל וכך הגעתי לדיאטה של לורן."

מה היו התוצאות ואיך את מרגישה:
"הדיאטה של לורן עבורי היא פשוט מתנה לחיים.
 ירדתי 7 קילו שזה מעל למה שתכננתי והכמוסות הטבעיות שקיבלתי עזרו לי בקבלת ויטמינים, פירוק שומן , הרגשתי אנרגטית וירד לי החשק גם למתוקים. אבל מבחינתי הכי  חשוב היה הליווי היומיומי של יועצת התזונה. אני ממליצה על זה בחום!" 

אישה עשתה את דיאטת דש והתוצאות לא איחרו לבוא תמונת לפני ואחרי

עקרונות דיאטת לורן לירידה מהירה וקלה במשקל

דיאטה טבעית וקלה, 100% צמחים, 100% כשר

ללא חומרים משמרים, חומרים מלאכותיים או קפאין ובאישור משרד הבריאות

100% התאמה אישית לצריכים שלך

תפריטים מאוד פשוטים

תפריטים לאירועים וסופי שבוע

תוצאה שנשמרת לאורך זמן

ללא הרגשת רעב וחוסר שקט

מעקב וליווי מקצועיים יומיומיים לאורך כל הדרך

יולנד סאנאס – ירדה 19.5 קילוגרם

למה בחרתי בדיאטת לורן:  "הגעתי למשקל לא הגיוני לטעמי ונמאס לי. נמאס לי מתהליכים וההבטחות שעברתי בדיאטות אחרות, ואמרתי שאני נותנת צ'אנס אחרון ללורן, דווקא בגלל כל מה ששמעתי על השיטה שלה, תמציות הצמחים המיוחדות והתמיכה שהיא מספקת.

מה היו התוצאות ואיך את מרגישה: "מבחינתי הגשמתי חלום והשלתי ממשקלי כמעט 20 קילו!
התהליך היה מעבר לציפיות שלי ונתן לי כלים לאורח חיים בריא. הליווי כאן הוא יומיומי עם מעקב אחר תזונתי ותחושותי ללא לאות. קיבלתי מהיועצת שלי עזרה, תמיכה ופרגון שאינו מובן מאליו. התוצאות מדברות בעד עצמן, המחמאות מהסובבים אותי והשינוי בסגנון הלבוש, שינו את חיי ואין מאושרת ממני." 

אישה עשתה את דיאטת דש והתוצאות לא איחרו לבוא תמונת לפני ואחרי

רוצים עוד מידע על דיאטת לורן המותאמת אישית עבורכם?

השאירו פרטים ויועצת תזונה אישית תחזור אליכם בהקדם

לסיכום, 3 העדויות האלו הן כנראה ההוכחה ששיטת לורן בהחלט עובדת וניתן בעזרתה, לא רק להיפטר מקילוגרמים רבים בתהליך מבוקר ומבלי לסבול מרעב, אלא גם לשמור על כך לאורך זמן – ולאמץ את ההרגלים האלו לחיים.
ישנם עוד עשרות אלפי גברים ונשים עם סיפורי הצלחה רבים שתוכלו למצוא ברחבי האינטרנט. אם אתם רוצים להצטרף אליהם, פשוט תשאירו פרטים בתיבה הכחולה ולורן והצוות שלה ישמחו ללוות ולעזור גם לכם.

רוצים לדעת עוד על השיטה המהפכנית של לורן לירידה במשקל?

אנא השאירו פרטים ונציגה תחזור אליכם בהקדם:

דילוג לתוכן