כך תגדילו בעשרות ואפילו במאות אחוזים את הרווחים מחנות האינטרנט שלכם – במספר צעדים פשוטים!

על אף העובדה שהצרכן הישראלי נחשב באתרי המכירות בכל העולם כצרכן מועדף שאוהב לרכוש, ברוב המקרים הרווחיות של בעלי חנויות אינטרנטיות בישראל נמוכה מאוד. למה זה קורה ואיך תגדילו משמעותית את הרווחים מהאתר שלכם עוד היום? כל התשובות בכתבה שלפניכם!
(שנה גודל)
איש מקליד במחשב נייד לגבי סליקת אשראי לאומי מקס עסקים

יותר ויותר בעלי עסקים בישראל כבר מבינים שלהחזיק חנות אינטרנטית מתפקדת ורווחית זה מהלך שהוא חובה! 

העולם משתנה, הכלכלה משתנה והצרכנים משתנים. כולם עוברים לקנות באינטרנט ואת זה כבר הבנו מזמן, אבל מגפה שמכניסה את כולם לבתים? אף אחד מאיתנו לא ציפה למצב שבו לא נוכל לפתוח את החנויות הפיזיות שלנו וכשכבר נוכל לפתוח, שאנשים יפחדו להכנס פנימה או שיהיו צריכים להכנס בנפרד. 
במילים אחרות, אם יש ביטוי שמסביר בפשטות את התחושה שהמצב הזה הביא איתו, הוא "אי וודאות" – אי וודאות אחת גדולה שכולנו מרגישים לגבי הכל ובמיוחד לגבי העסקים שלנו. 
אבל דבר אחד ברור לכולם – היום יותר מתמיד אנחנו חייבים להעתיק את העסקים שלנו לעולמות האינטרנט. ניהול נכון של חנות אינטרנטית הוא כבר לא פריבילגיה, זה מהלך "הכרחי"! 

למזלנו, הלקוחות הישראלים ידועים בכל העולם כלקוחות שמאוד אוהבים לקנות באינטרנט וזאת הסיבה שלמרות הגודל המזערי של השוק המקומי שלנו, ענקיות הקמעונאות כמו איביי ואמאזון משקיעות בישראל המון ומחזרות אחרי הצרכן הישראלי.

אז למה דווקא החנויות האינטרנטיות המקומיות שלא פעם מציעות מוצרים מצוינים ובמחירים אטרקטיביים, עדיין מדשדשות ומאבדות כמויות עצומות של קונים שהיו שמחים לקנות מהם כאן ועכשיו?

אז איך תגדילו את המכירות באתר שלכם בעשרות ואף במאות אחוזים עוד היום? מסתבר שזה ממש פשוט. המשיכו לקרוא, זה ישתלם לכם!

בחורה מקלידה וגוללת בנייד לגבי המוצרים
הגיע הזמן לפרוץ את גבולות המכירות שלכם ולהתחיל להרוויח כמו אתרי האינטרנט המצליחים בעולם

בחרתם תבנית לאתר, השקעתם בעיצוב, העליתם את המוצרים והתמונות, אולי אפילו השקעתם קצת בקידום האתר אבל המכירות צולעות או לא מגיעות בכלל. מכירים את התחושה המתסכלת הזאת? 

החדשות הרעות – זה לא עומד להשתפר מעצמו. 

החדשות הטובות – אתם לא לבד ורוב הסיכויים שניתן לפתור את הבעיה שלכם תוך מספר דקות. אפילו בדקות הקרובות.   

אחוז הנטישה הגבוה ביותר של אתרי מכירות נמצא בשלבי התשלום

באופן גורף, כל המחקרים שנעשים על מכירות באינטרנט מגיעים לאותה המסקנה, אחוז הנטישה הגבוה ביותר של אתרי מכירות נמצא בשלבי התשלום.
אתם אולי לא יודעים את זה, אבל כמעט בכל רגע נתון ישנם גולשים שמגיעים לאתר שלכם, חלקם בוחרים את המוצרים שלכם, מכניסים אותם לעגלת הקניות שיכולה להגיע גם למאות ואלפי שקלים, אבל מסיבה לא ברורה הם מחליטים לצאת מהאתר שלכם בדיוק בחלק הכי חשוב. התשלום. דווקא ב"מאני טיים" הם נוטשים את האתר.

אגב, גם אם כרגע אין הרבה תנועה באתר שלכם, כשכבר יגיעו הגולשים אתם רוצים לחכות להם מוכנים ואתם ממש לא רוצים שהם ימלאו עגלות וינטשו את האתר בשלב התשלום.

אז למה זה קורה?
למה אחוז כל כך גבוה מהגולשים נוטש את אתרי המכירות דווקא בשלב הכל כך חשוב הזה?

הם הרי ראו את המחירים ובחרו את המוצרים ואין שום דבר שאמור להפתיע אותם בשלב הזה. בדיוק כמו שבחנויות פיזית רוב האנשים לא מגיעים לקופה ומחליט לזרוק את כל המוצרים על הרצפה ולצאת החוצה, אין שום סיבה שזה יקרה באתר המכירות שלכם.

סליקה, סליקה, סליקה ושוב פעם סליקה.
תתרגלו למילה הזאת כי שם נמצא הכסף שלכם.

אם תתיעצו לגבי הבעיה הזאת עם מומחה שיווק מהגדולים בעולם, הוא ממש לא יתרגש ומבלי להכיר את האתר שלכם, הדבר הראשון שהוא יגיד לכם זה שכנראה חסרות לכם אפשרויות סליקה. עם דגש על קבלת תשלום מכרטיסי אשראי.
שם בוודאות נמצא הפתרון לבעית הנטישה של העגלות באתר שלכם.

כן, זה מאוד פשוט, עם כל הכבוד לפתרונות קבלת האשראי של "פיי פאל" ולאפשרויות הסליקה האחרות שאולי מוטמעים באתר שלכם, עדיין בכל העולם הרוב המוחץ של הגולשים מעדיפים לשלם בכרטיס האשראי שלהם כשהם רוכשים משהו באינטרנט.
ממש כמו בחיים האמיתיים, גם באינטרנט הרוב המוחלט של האנשים יעדיף פשוט לשלם בכרטיס אשראי, חלק יעדיפו לשלם באשראי כי זה יותר נוח להם, חלק רוצים לקבל על הקניות שלהם החזרי מס ומעדיפים לשלם בכרטיס אשראי של העסק שלהם, חלק מעדיפים לא להסתבך טכנולוגית עם שירותי סליקה אינטרנטיים, חלק צוברים ככה נקודות טיסה… והרשימה עוד ארוכה. אבל דבר אחד ברור כמעט כל אחד מאיתנו מעדיף לשלם באינטרנט בכרטיס אשראי, כל אחד מהסיבות שלו.

אם בחיים האמיתיים אנחנו נעדיף לרכוש במקום שיכבד את כרטיסי האשראי שלנו מאשר במקום שיציב לנו תנאים לתשלום. אז אינטרנט זה אפילו יותר מוקצן. באינטרנט אין את העניין של ה"לא נעים" ואפשר בקלות וללא בושה, פשוט לעזוב הכל בקופה ולצאת החוצה מהחנות.

בשביל לנהל חנות אינטרנטית רווחיות יש הרבה דברים שצריך לדעת אבל יש דבר מהותי אחד שחשוב להפנים יותר מהכל:
בשלב התשלום אסור בתכלית האיסור ששום דבר יפריע לגולש ויגרום לו לחשוב פעמיים או להתבלבל ממשהו.

בשלב התשלום הכל צריך להיות סופר נוח, סופר ידידותי וסופר מהיר. וצריכה להיות אפשרות פשוטה, מוכרת ולא מתחכמת בשום צורה, לשלם בכל סוג של כרטיס אשראי. וכאן max עסקים נכנסת לתמונה

להתחיל לכבד כרטיסי אשראי באתר שלכם עוד היום – בקלות ובמהירות.

עד לא מזמן, כשרציתם לכבד כרטיס אשראי בחנות אינטרנטית, הייתם נדרשים לתהליך ארוך, הצורך בפיתוח מורכב ויקר, או בהתממשקות לחברה חיצונית שדרכה מתאפשרת רכישת המוצרים, מה שהיה כרוך בסרבול טכנולוגי לכם ולגולשים שלכם ולתשלום נוסף לגוף חיצוני.

חברת max עסקים – הבינה את המשמעות העצומה הזאת על הביצועים של אתרי המכירות הישראלים והחליטה לפתור לכם את הבעיה עם שירות שמאפשר לבעלי אתרים להצטרף בקלות ובמהירות לשירות סליקה אינטרנטית או במילים פשוטות שירות המאפשר להוסיף לאתר שלכם את האפשרות לשלם בכרטיס אשראי בקלות ובדרך שהוא מכיר בלי התחכמויות של שירותים חלופיים למניהם.
חשוב שוב להדגיש שההצטרפות לשירות זה מצידכם, נעשית דרך המחשב או הסמארטפון, תוך מספר דקות באופן פשוט וידידותי.

והמחיר? פה אתם בכלל עומדים להיות מופתעים, מדובר בעמלה אטרקטיבית ופשוטה על סליקה באינטרנט.
אין עמלות הקמה ואפילו את השירות ניתן לבטל בכל עת ללא כל התחייבות.

התהליך פשוט מאד:

  1. נכנסים לקישור הזה וממלאים את הפרטים הנדרשים.
  2. מזינים שם את פרטי החשבון והעסק שלכם, את כתובות האתר שלכם, ומאשרים את ההסכם.
  3. מקבלים הנחיות ידידותיות במיוחד להטמעת השירות באתר.
ו…זהו! יש לכם חנות אינטרנטית שמאפשרת רכישה מאובטחת בכל סוגי כרטיסי האשראי!

גם אם אין לכם אתר מכירות השירות של max עסקים יכול להגדיל לכם את הרווחים  משמעותית. 

כן, גם אם האתר שלכם הוא אתר רגיל ולא אתר מכירות אבל עדיין ניתן למצוא בו את הטלפון שלכם ולרכוש את המוצרים שלכם טלפונית, ישנם לא מעט לקוחות שהיו שמחים לדבר איתכם טלפונית ולשלם על המוצרים או השירותים שלכם בכרטיס אשראי.  

יתרה מכך, גם אם אין לכם אתר בכלל ואתם עצמאיים מכל סוג שהוא, באמת לא משנה במה אתם עוסקים, רוב הסיכויים שאתם כנראה מפסידים מכירות רק בגלל שאתם לא מכבדים כרטיסי אשראי. 

כשהרישום לשירות כל כך פשוט – אין שום סיבה שתסרבו לקבל תשלום באשראי. 

אם בעבר, כדי לכבד כרטיסי אשראי באתר או בעסק שלכם, הייתם צריכים  להתקשר למוקד חברת כרטיסי האשראי, לקבוע פגישה עם מנהל תיקי לקוחות, ולבסוף גם לשלם עמלות גבוהות ומשונות על כל עסקה, חברת max עסקים טיפלה עבורכם בכל הסוגיות הללו והשיקה מוצר מהפכני, שאמפשר לבעלי עסקים להצטרף אונליין לשירות הקבלה של כרטיסי האשראי אפילו בלי צורך להתקשר למוקד.

כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ על הקישור הזה>> ולהרשם לשירות בחמישה שלבים פשוטים. 

וזהו. לאחר יום עסקים אחד ניתן כבר לכבד כרטיסי אשראי באפליקציה או במחשב שלכם.

max עסקים היא החברה היחידה שמאפשרת לבעלי עסקים להצטרף אונליין בחמישה שלבים פשוטים לשירותי סליקה של כרטיסי אשראי מהנייד או מהאינטרנט, שירות זה זכה בפרס החדשנות 2019 כמוצר השנה בקטגוריית עסקים

ולמה אנחנו חוזרים על זה שוב? כי הייחודיות בפתרון ש- max עסקים מציע לכם הוא באמת יוצא דופן ואתם יכולים אך ורק להרוויח מזה (תרתי משמע) 

לאחר ההרשמה לשירות, תוכלו לקבל תשלום בכרטיסי אשראי בכל זמן ומכל מקום בלי צורך במכשירים נוספים. העסק שלכם מהיום הולך אתכם לכל מקום ובכל מצב ולאף אחד לא יהיה תירוץ לדחות לכם את התשלום. 

יכולת נוספת של השירות, היא האפשרות לשלוח ללקוחות שלכם "דרישת" תשלום" או "לינק לתשלום" במידת הצורך. מסתבר שזה צורך שמתעורר לא מעט פעמים אצל הרבה עסקים ומהרבה סיבות.
במצב כזה, פשוט ממלאים את סכום העסקה ופרטיה, מזינים את כתובת המייל ו/או המספר הסלולרי של הלקוח ודרישת התשלום בדרך אליו. ככה פשוט!

בניגוד לעלויות הגבוהות שנהוגה בעולמות הסליקה, עלות השימוש בשירותי הסליקה של max עסקים היא אטרקטיבית במיוחד והיא ללא עלויות הקמה בכלל, וללא כל התחייבות.

לסיכום, max עסקים מאפשר לכם להגדיל משמעותית את המכירות של המוצרים או השירותים באתר האינטרנט בפרט ובעסק שלכם בכלל, ולהפוך את העסק שלכם ערוך לכל תרחיש.

מדובר בפתרון מהפכני ורווחי עבורכם שהוא פשוט מאוד להרשמה, יש לכם כבר עסק ואתר ואת כל התשתיות, עכשיו נותר רק לעשות "עוד מאמץ קטן" שיאפשר לכם להרוויח ממנו הרבה יותראז למה לא בעצם

*התנאים לעוסקים מורשים/זעירים/פטורים בלבד עם מחזור סליקה של עד 100,000 ₪ בשנה. אם מחזורי הסליקה יעלו על 100,000 ₪ בשנה, ניצור איתכם קשר להשלמת פרטים * למצטרפים חדשים ב- max או ללקוחות קיימים שאינם בעלי מסוף אינטרנטי ובהצטרפות דיגיטלית בלבד * כפוף לתנאי ההצטרפות, לאישור max עסקים ולהסכם בית עסק.

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם תוך זמן קצר לקביעת אבחון וסריקה ממוחשבת ללא עלות!

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם תוך זמן קצר לקביעת אבחון וסריקה ממוחשבת ללא עלות!

דילוג לתוכן