לא רק לכיף: הפאזלים המעוצבים שהפכו לטרנד דקורטיבי

הם מחברים את המשפחה, מוציאים את הילדים מהמסכים ומרגיעים כמו מדיטציה אבל הפאזלים המיוחדים האלה גם ישדרגו לכם את השיק של הבית.
(שנה גודל)
פאזלים family glue
הגיע הזמן לבחור פאזל (congerdesign)

פאזלים מיוחדים

כל הורה מכיר את סיר הלחץ המשפחתי ההולך ומתלהט כאשר כולנו מכונסים בבית. בין אם זה בגלל סגרים, מזג אוויר גשום או כאשר חם מדי בחוץ, התוצאה זהה, חיפוש מתמיד וקשוח אחר עיסוקים איכותיים לכל המשפחה. הרי כמה אפשר לראות את הילדים עם הראש במסכים?

לכן אין זה מפתיע שיותר ויותר ישראלים גילו מחדש את הפאזלים בשנה האחרונה. מסתבר שכבר במאה ה-18 פאזלים היו זמינים לתלמידים, אך לאו דווקא למטרת משחק .הפאזלים שימשו את תלמידי הממלכה הבריטית לטובת לימודי גאוגרפיה, שכן חיבורן של מפות עזר להתעמק בפרטים המרכיבים אותה. גם היום בניית פאזל של מפת העולם מהווה דרך מצוינת להכיר את מיקומם של המדינות ברחבי תבל.

פאזל מפה 2000 חלקים
הכול התחיל ככלי ללימוד מפות (JancickaL)

אך מעבר ליתרונות הללו והשקט הנפשי שהפאזלים מעניקים להורים, לילדים, לסבים ולסבתות ולכל מי שצולל לתוכם, ישנה מעלה נוספת למלאכת ההרכבה, היצירה עצמה. וכאן מגיע החידוש שלאחרונה נחת גם בישראל, מספר סדרות פאזלים מקסימים, עדכניים ומיוחדים שיגרמו לכם להתאהב מחדש בתחביב המשפחתי הוותיק.

פאזל 1000 חלקים

אין ספק שתמונות נוף קיצ'יות או צילומים של אופניים לאור שקיעה הן לא מסוג היצירות שתרצו לתלות בסלון או בחדרי השינה. לעומת זאת, סדרת המפלצות החמודות מהעיירה הסוריאליסטית זוזוביל או הדיוקנאות הצבעוניים של נשים בלתי נשכחות דוגמת פרידה קאלו, בהחלט ראויות למקום של כבוד על קירות ביתכם.

פאזל פרידה קאלו

פאזלים מקוריים יכולים להוסיף טאץ' מדליק לבית, בין אם הם תלויים על הקיר בחלל המרכזי או בחדר הילדים. חשוב לבחור את הפאזל הנכון, כזה שאתם מתחברים אליו ושנעים לכם להיזכר במאמץ המשותף שלכם בהרכבתו. גם קופסאות יפות, מתחת לשולחן הסלון או על המדף, יכולות להוסיף לתחושה החמימה בחדר המגורים ולשמש כאלמנט דקורטיבי.  

פאזל quadrat מיוחד וצבעוני לילדים עם אלף חלקים

אם טרם תקופת הקורונה שקלנו קנית פאזל בחנות פיזית בלבד, כמובן ששנת 2020 טרפה את כל הקלפים וכעת קל ועדיף להזמין פאזל מחנות אינטרנטית בארץ. חנות אינטרנטית חדשה ומיוחדת שעלתה לאוויר בתקופת הקורונה היא Familyglue.co.il אשר מציעה למכירה את מוצריה של החברה הגרמנית הנחשבת ומוכרת בתחום Heye.

פאזל heye מיוחד וצבעוני לילדים עם אלף חלקים

לדברי מפעילי האתר, הפאזלים שלHeye  מיוצרים באיכות הדפסה גבוהה על גבי קרטון ממוחזר הידידותי לסביבה (חלקים עבים באיכות גבוהה המתחברים בדיוק רב), ומעוטרים בציורים מקוריים ויצירתיים של מיטב האמנים.

האתר מציג ממשק מלא בעברית, מתחייב למשלוחים מהירים של 5-3 ימים ומציג קטלוג של 500, 1000, 1500 ואף 2000 חלקים.

הכירו את הפאזלים המיוחדים של  Family Glue    

פאזל Family Glue
פאזל של Family Glue
דילוג לתוכן