10 סדרות מומלצות בנטפליקס שאסור לכם לפספס

מרוב שיש כל כך הרבה תוכן לא תמיד נטפליקס מציגה לנו את הסדרות שבאמת היינו רוצים לראות. מיד תכירו 10 סדרות שאסור לכם לפספס. בואו נתחיל
(שנה גודל)
מה רואים בנטפליקס
תכני נטפליקס. לא תמיד נטפליקס מציגה לנו בעזרת האלגוריתם החכם שלה את הסדרות הכי מומלצות

מחפשים תכנים מעולים בנטפליקס, שאסור לכם לפספס? מצוין, אנו פונים בדיוק אליכם. נכון, לא קל למצוא את הסדרות שיקלעו לטעם של כולם. ונכון, מאז פרצה נטפליקס לחיינו, היא ממשיכה להפיק עוד ועוד תכנים, בקצב מטורף. היא מפיקה סדרות וסרטים וגם קונה ורוכשת תכנים מאין ספור מדינות בעולם (לרבות תוכן ישראלי). אבל יש בעיה אחת – מרוב שיש כל כך הרבה תוכן, לא תמיד נטפליקס מציגה לנו בעזרת האלגוריתם החכם שלה, את הסדרות הכי מומלצות והמתאימות שהיינו רוצים לראות. מיד תכירו 10 סדרות שאסור לכם לפספס. בואו נתחיל.

עשרת הסדרות המומלצות בנטפליקס

1. מניפסט

בסדרה אנו מתלווים לטיסה שגרתית, שחולפת בסערה מטלטלת. מה שנראה כמו סערה, למעשה מתברר כאירוע מסתורי וחסר תקדים. המטוס מזנק חמש וחצי שנים אל העתיד. הנוסעים הוכרזו כמתים והמסע שלהם בחזרה לחייהם הקודמים קשה בפני עצמו. אך אם זה לא מספיק, הם מתחילים לעבור אירועים מוזרים והממשל עוקב אחריהם על כל צעד ושעל. לחובבי מתח, מסתורין ודרמה.

2. 1899

סדרת מתח ומסתורין מסוג אחר, לוקחת אותנו אל תקופתה מעניינת. זהו סיפורם של מהגרים שעוברים מאנגליה לארץ ההזדמנויות, ארצות הברית. מפגש שלהם בלב ים, עם מהגרים מסוג אחר לגמרי, מוביל להרפתקאות מסמרות שיער.

3. ברוקלין 9-9

ממתח והפתקאות מסמרות שיער, לסדרה קומית מטורפת. מדובר בסדרה שרצה כבר די הרבה עונות, כך שמצפה לכם בינג' מפואר, קומי וארוך, שזכה בפרסים. זהו סיפורם של בלשי משטרה מברוקלין, שאיכשהו מגלגל את הצופים מצחוק בהסתבכויות אין סופיות.

4. מועדון חצות

זו עוד סדרה שלקוחת את הצופים שלה לכיוון של מתח ומסתורין, אולם מזווית אחרת לחלוטין. המדובר בקבוצת צעירים הנוטים למות, ומאושפזים בהוספיס ללא תקווה רבה. איכשהו, הקבוצה מעבירה את זמנה בלילות, בסיפורי אימה שהם מספרים זה לזה. באווירה מסתורית שכזאת, הם מסכימים ביניהם שמי מהם שימות, יתקשר איתם לאחר מותו. אך הם לא מתארים לעצמם באיזו דרך ההבטחה שנתנו זה לזה עומדת להתגשם.

כרזת הסדרה "הכתר" (The Crown). דרמה סוחפת שאין בה רגע דל

5. ברברים

סדרה בעלת בסיס היסטורי, בניחוח אפי של קרבות ואקשן רחבי יריעה. בין היתר, פוגשים הצופים קרבות עזים שבין יחידות צבא רומיות לבין שבטים ברבריים, שלא טומנים את ידם בצלחת. אחרי שהעונה הראשונה זכתה להצלחה רבה, הסדרה צפויה לפתוח בקרוב את עונתה השנייה.

6. קוברה קאי

מסדרת אקשן מסוג אחד, לסדרת אקשן מסוג אחר. מדובר בהצלחה מפתיעה, סדרה שממשיכה את סיפורם של גיבורי הסרט הקלאסי "קרטה קיד". בסדרה משתתפים רבים מהשחקנים המקוריים והיא הולכת לעיתים לכיוונים מפתיעים ומורכבים. ממש לא לילדים בלבד.

7. כסף מהיר

דרמת פשע שמתרחשת בזירה לא ממש מוכרת לצופים מישראל – שוודיה. הצופים מוזמנים להכיר עולם של פשע, בקצב חזק ועם הפתעות על כל צעד ושעל. בקרוב נפתחת העונה השנייה, אז זה הזמן להשלים את העונה הראשונה ולהצטרף לחוויה.

8. הכתר

לא מכבר הלכה לעולמה המלכה האגדית של בריטניה. אז זה הזמן לעלות על הרכבת של הסדרה המצוינת הכתר, שעומדת לפתוח את עונתה החמישית במספר. הכירו את חייהם של בני המלוכה בראשות אליזבת בדרמה סוחפת שאין בה רגע דל.

9. סוכני בוורלי הילס

לא, זה לא סיפורם של סוכנים חשאיים בנוסח ג'יימס בונד, כי אם סיפורם של סוכני נדל"ן שפועלים בבוורלי הילס היוקרתית. העשירים והמפורסמים, גרסת בתי הפאר שיפילו לכם את הלסת.

10. מישהו

ואי אפשר בלי להיט תורן מקוריאה. פיתוח של אפליקציית היכרויות מוביל לסבך של מזימות ופשעים בלתי צפויים ולא מתוכננים.

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם תוך זמן קצר לקביעת אבחון וסריקה ממוחשבת ללא עלות!

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם תוך זמן קצר לקביעת אבחון וסריקה ממוחשבת ללא עלות!

דילוג לתוכן