סגור

לרכישת דירה חדשה מקבלן ב- 89 אלף אירו - השאירו מספר פרטים ונציג של רונסון יחזור אליכם

בזמן שהקורונה סגרה את אירופה דווקא שוק הנדל"ן הפולני נפתח למשקיעים ישראלים…וההתנפלות בעיצומה

העולם השתנה, הכלכלה השתנתה וגם הזדמנויות הנדל"ן השתנו. דווקא משבר הקורונה שהשפיע במיוחד על מזרח אירופה, הפך לאחרונה את וורשה, לבירת הזדמנויות הנדל"ן של פולין. איך תרוויחו מזה? מאיפה להתחיל ומי יעזור לכם לנצל את ההזדמנות ולהבטיח את העתיד הכלכלי שלכם? תמשיכו לקרוא
(שנה גודל)
בניין קב קומות שוק הנדל
בניין קב קומות שוק הנדל"ן הפולני נפתח למשקיעים ישראלים

כלל ידוע הוא שבתקופה של אי יציבות כלכלית, גוברות ההזדמנויות להשקעות. ומסתבר שדווקא התקופה האחרונה, מאפשרת לנו להשקיע בדירה חדשה מקבלן בבירת פולין – ובמחיר שעד לפני כמה חודשים נתפס כלא קיים.

אחד הגופים שזיהה את ההזדמנות הזאת היא חברת הנדל"ן הבורסאית RONSON- שפועלת בישראל כבר 3 שנים, ונחשבת לאחת מחברות הנדל"ן הגדולות ביותר בפולין. RONSON שמחזיקה עשרות אלפי יחידות דיור, החליטה דווקא היום – לתת למשקיע הישראלי הזדמנות ליהנות מהרווחים שמאפיינים השקעות נדל"ן בחו"ל, עם גב ושקט נפשי של חברה יזמית בורסאית.

רוצים לקנות דירה חדשה מקבלן שוק הנדל
צילום ממרכז פולין רוצים לקנות דירה חדשה מקבלן שוק הנדל"ן הפולני נפתח למשקיעים ישראלים

כולם רוצים ליהנות מהצמיחה החזקה והערים הגדולות מאפשרות זאת. הפרויקטים החדשים שלנו נהנים מביקוש רב גם בקרב תושבי העיר שמעוניינים לשפר את תנאי מגוריהם וליהנות מהתנאים ומסטנדרט המגורים שלנו. הצמיחה הגדולה, ההגירה, המחירים השפויים והעובדה שהיצע הקרקעות במרכזי הערים מתחיל להיגמר מצביעה על כך שעליית המחירים לא תיעצר בקרוב."

האם יש יתרונות נוספים שמשחקים לידי המשקיעים?

"בהחלט. כמעט בכל אלטרנטיבת השקעה, שזמינה עבור המשקיע הישראלי, מציעים ניהול בראש שקט באמצעות חברת ניהול מקומית. בפולין ההבדל הוא אחד: יש באמת על מי לסמוך וזה יתרון עצום למשקיע. החוק בפולין מחייב כל בניין עם למעלה מ-8 דירות להחזיק חברת ניהול. התרבות הרגולטורית יצרה ריבוי של חברות ניהול גדולות ואיכותיות. ההיצע העצום של החברות מפחית את התלות שיש למשקיע בחברת ניהול כזו או אחרת."
מבדיקה שערכנו נמצא שברונסון באמת ידאגו לכם להכל. וכשאנחנו אומרים הכל אנחנו מתכוונים לאיתור הנכס המתאים, רישום הנכס בטאבו ולהשלמת התהליך הפרוצדורלי המשפטי, בליווי עו"ד ישראלי-פולני ונוטריון פולני, כך שבסוף התהליך, תהיו הבעלים החוקיים של הנכס בפולין.
רונסון גם ידאגו לגימור של הנכס כולל האבזור והריהוט, על מנת להשביח את ערכו עד למקסימום. כך גם לגבי חברת הניהול שתטפל לכם בדירה, ברונסון יאתרו את חברת הניהול המתאימה, יקיימו מולה מו"מ וגם יסייעו לכם באיתור השוכרים. – כך שבסופו של דבר תקבלו דירה חדשה, מרוהטת ומאובזרת, שתניב לכם תשואה של עד 7% בשנה מהשכרה בנוסף לעלייה עתידית בשווי הנכס.

היצע רחב של פרויקטים ודירות בגדלים ובמחירים שונים

בגלל גודלה וריבוי הפרויקטים, מסוגלת חברת רונסון להציע למשקיע הישראלי מגוון עצום של דירות באזורים שונים של פולין ובמחירים שונים. ניתן לרכוש היום דירות במחירים החל מ – 89 אלף אירו ובגדלים של 30-120 מ"ר. "מרבית הדירות שנמכרות למשקיע הישראלי הם בגדלים של 35-60 מ"ר, מסבירים לנו בחברת רונסון, "הדירות האלה נחשבות ליעילות ביותר עבור המשקיע הישראלי ונהנות מביקוש רב בקרב השוכרים."

לסיכום, אם יש לכם 89 אלף אירו הון עצמי פנוי להשקעה, ואתם מוכנים לשחזר את ההזדמנות ההיסטורית שזכו לה משקיעים נבונים לפני 10 שנים במנהטן ובברלין – רכישת נכס חדש לחלוטין בורשה – היא ההשקעה בשבילכם

מעוניינים לקבל פרטים נוספים מחברת רונסון על השקעה ייחודית בורשה? השאירו פרטים:

דילוג לתוכן