סגור

רוצים להנות מחודש מתנה?

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

4 מתוך 10 אנשים שנפטרים מהתקף לב מתים עוד לפני שהם מספיקים להגיע לבית החולים. אז מה הסיכוי שלכם להינצל? תלוי…

אירוע לבבי או מוחי עלולים לתפוס אותנו בפתאומיות – בזמן הליכה בפארק, צפייה בטלוויזיה, במקלחת או לפני השינה. כאבים בחזה, יד לופתת את אזור הלב ונפילה לקרקע , הכול קורה בשניות וללא כל הכנה מוקדמת. ומה שיותר מפחיד זה שכל שניה של טיפול היא קריטית להצלת חיים, וללא צוות מומחה הסיכוי שלכם להיכנס לסטטיסטיקה העצובה הזאת עולה. אבל יש גם חדשות טובות, והטכנולוגיה של היום יכולה להציל לכם את החיים! איך בדיוק? תמשיכו לקרוא
(שנה גודל)


נתחיל בעובדות: בישראל יש כ-35 אלף אירוע לב ומח בשנה. בעיות לב הן "הרוצח" מס' 2 בישראל (אחרי סרטן) עם זאת, כתוצאה מהתפתחות הרפואה, החשש מבעיות לב הולך ופוחת ואת מקומן תופס חשש מאירועים מוחיים. בנוסף, בכ-25 אחוז מהמקרים בהם אדם לוקה באירוע לב, או אירוע מוחי הוא כלל אינו מודע לכך והמצב הופך להיות עוד יותר מסוכן. ברגעים אלו מהירות הטיפול מרגע האירוע – קובעת לעיתים קרובות את ההבדל בין חיים למוות.

כל שניה חשובה – וזאת לא קלישאה

המספרים והסטטיסטיקה כבר מוכיחים שבמצב של אירוע לבבי או מוחי כל שניה היא יקרה מפז, אבל חשוב לדעת כי בנוסף לסיכויי ההישרדות, אחד הדברים שאנחנו לא מודעים אליו הוא שאלמנט הזמן חשוב מאד במניעת נזק בלתי הפיך ללב ולמוח. בין הנזקים שעלולים להיגרם ישנם: קרעים וצלקות בשריר הלב, בעיות בעורקים, קרישי דם ועוד לא מעט סיבוכים.
ניטור מהיר של הבעיה, אבחון לבבי בזמן אמת, טיפול מקצועי של צוות רפואי ודיאגנוזה מהירה, יכולים גם להציל אותנו ממוות – וגם למנוע נזקים בלתי הפיכים שנסבול מהם כל החיים.
ועכשיו, אחרי שאנחנו מבינים את זה, מה דעתכם שהיה מישהו שיכול לשמור עלינו מרחוק, ולתת לנו שירות שיכול להציל חיים בשיחת טלפון אחת?

העולם מתקדם לשירותי רפואה מרחוק

בעולם וגם בישראל כבר מבינים את חשיבותם הקריטית של טכנולוגיות הטלרפואה המעניקים שירותי רפואה להצלת חיים מרחוק. שירותים אלו מעניקים לאנשים בסיכון לאירוע לבבי או מוחי: מוקדי רפואה קרדיו וסקולריים ייחודיים, מגוון מכשירים טכנולוגיים כמו בבתי החולים, ניידות טיפול נמרץ פרטיות וצוותים שאינם תלויים במערכת הרפואה הכללית. כמו כן, במיוחד בימים אלו שבהם הסיכוי להידבקות לזיהומים שונים ובכללם זיהומים נגיפיים כגון הקורונה עולה.

פתרונות הטלרפואה מאפשרים הקפדה טובה יותר על המטופלים ובחלק גדול מהמקרים מונעים הגעה שלא לצורך לבתי החולים וחוסכים את ההמתנה המיותרת בחדרי המיון. 

בישראל קיימות כיום מספר חברות שמעניקות חלק מהשירותים הללו – ללא תלות בשירותי הבריאות. מבדיקה שערכנו – החברה המתקדמת, המקיפה והטכנולוגית שבהם הינה חברת שח"ל עם נסיון של 33 שנים בהצלת חיים.

להיות רגועים ובטוחים – בכל דקה ובכל מקום

שחל מציעה למנוייה שירותים ומכשירים מהירים וייחודיים 24/7, אשר בזמן אמיתי – יכולים להציל לכם את חיים:

מכשיר א.ק.ג אישי – חברת שחל הינה החברה היחידה בארץ המפתחת מכשירי א.ק.ג. מלאים, (12 ליד)- פשוטים וידידותיים למשתמש, המאפשרים לכם לבצע בדיקת א.ק.ג מכל מקום. המכשירים קלים ונוחים לשימוש ומאפשרים שידור רציף של אק״ג מלא בתוך כ-30 שניות. כל מכשירי האק״ג של שחל מאושרים FDA ו-CE.

מוקד רפואי טלפוני 24/7 – המוקד מאויש ע"י רופאים ואחיות מקצועיים ומיומנים – וזמין לשירותכם בכל שניה, 365 ימים בשנה. נציגי החברה יענו לכם במהירות ועל סמך נתוני האק"ג שיתקבלו מכם תוך 30 שניות, יתנו לכם מענה מיידי בזמן אמת יפתרו בעיות מרחוק או יזניקו אליכם ניידת במקרה הצורך!

שחל TO GO שהולך איתכם לכל מקום – המכשיר, בגודל של מחזיק מפתחות, מסוגל לאכן את מיקום המנוי (בכפוף לקליטת GPS) בעל כפתור SOS ליצירת קשר ומאפשר שיחות מתפרצות יזומות מהמוקד הרפואי של שחל. כך תוכלו להרגיש בטוחים ולקבל מענה מהיר, מכל מקום שתהיו בו. בכל דקה ובכל מצוקה.

תיק רפואי אישי ודיגיטלי – בעת ההצטרפות, שחל יקימו עבורכם תיק רפואי אישי המכיל מידע רפואי מפורט, ומהווה חלק אינטגרלי ומובנה מתכולת השירות. התיק הרפואי דינאמי ומתעדכן . כאשר מנוי מתקשר למוקד הרפואי של שחל, התיק הרפואי שלו עולה. כאשר המטופל משדר בדיקת א.ק.ג / לחץ דם מהבית התוצאה מתקבלת במהירות ברשומה במוקד הרפואי, כך ובשילוב תשאול רפואי והשוואת הבדיקות לנתוני העבר, יכול הצוות לקבל תמונה מהימנה על מצבו הרפואי של המנוי, ולקבל את החלטות הנכונות שיעניקו את הטיפול הרפואי המיטבי.

צי ניידות מתקדמות לטיפול נמרץ- *ניידות הטיפול הנמרץ של שחל, מאוישות 24/7 ברופא, פרמדיק והמכשור הטכנולוגי המוביל בעולם. מעודכנות ומאובזרות במיטב אמצעי ההצלה, המכשור והניווט וכוללות מכשיר אק"ג מתקדם, בדיקות מעבדה חיוניות ועוד.
(* על פי פריסת הניידות)

שחל TO GO - המכשיר שהולך איתכם לכל מקום - לכל מצב חירום

לחיות בלב שקט.
רוצים לקבל פרטים נוספים שירות שידאג לכם?

לחצו על הכפתור והשאירו פרטים ונציג יחזור אליכם עם כל המידע הרלוונטי עבורכם

בלי פרוטקציות, בלי לחכות ובלי דאגות מיותרות

בסופו של דבר, בעת האירוע לב או אירוע מוחי כל שניה  חשובה, וכל דקה שחולפת מקטינה בצורה דרמטית את סיכויי ההישרדות של החולה. כאשר יש למנוי של שחל חשש כלשהו למצבו הבריאותי, הוא יוצר קשר עם המוקד הרפואי כבר מהבית, עובר תשאול, מעביר שידור א.ק.ג ומתחיל לקבל טיפול מרחוק.

בשונה ממשך התגובה לקבלת טיפול רפואי במצב רגיל, שעומד על למעלה מ-4 שעות, מנוי שחל מקבל מענה רפואי תוך כמחצית מהזמן וסך החיסכון בזמן עשוי להגיע לשעתיים ויותר מהרגע שבו יוצר קשר עם המוקד.

חשוב לדעת שרק בכ- 12% מהמקרים מוזנקת ניידת לבית המנוי, וכחצי מהמקרים מסתיימים בטיפול ביתי של הצוות הרפואי – כך שרוב המטופלים לא צריכים להתפנות מביתם, לבזבז זמן יקר ולהיכנס ללחץ מיותר. אם המצב בכל זאת דורש הגעה לבית החולים, ניידת טיפול נמרץ תגיע אליכם במהרה (בכפוף לזמינות ופריסה), והצוות של שחל גם יעדכן את בית החולים במצבכם טרם ההגעה, מה שיאפשר תהליך קבלה מהיר שיכול לחסוך זמן ולהציל חיים. במילים אחרות: אתם בידיים טובות ויכולים להיות רגועים ובטוחים.

לסיכום, אם הגעתם עד לכאן, אתם כבר מבינים איך תוכלו לשמור על החיים שלכם ושל יקיריכם, ולחיות בראש רגוע ובלב שקט – מכל מקום, ובכל זמן. ואם יש לכם שאלות נוספות פשוט תשאירו פרטים בתיבה הכחולה כאן למטה ונציג של שחל יחזור אליכם עם כל התשובות..

למידע נוסף על השירותים מצילי החיים של שחל

השאירו מספר פרטים ונציג רפואי מטעמם יחזור אליכם:

**דף זה אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה כלשהי של מחלה. התוצאות עשויות להשתנות וייתכן והתוצאות אינן מייצגות או עשויות להיות מדוייקות – מידע זה אינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככזה

דילוג לתוכן